lamode > TRENDY > Z WYBIEGU > TRENDY WIOSNA LATO 2012 - BOHO CHIC
Lamode.info

TRENDY WIOSNA LATO 2012 - BOHO CHIC

TRENDY WIOSNA LATO 2012 - BOHO CHIC

Dodane przez Weronika P.
22 Listopad '11

Ostatni raz w takim natężeniu pojawiła się na wybiegach w sezonie wiosna lato 2008. Teraz triumfalnie powraca do łask – moda na wyzwolony nurt boho i hippie. Nowa bohema na wybiegach m.in. D&G, Emilio Pucci czy Missoni to luźna interpretacja stylu lat 60-tych i 70-tych. Zadziorne stylizacje bazujące na długich spódnicach z kaskadą falban, ogromne kapelusze tajemniczo zasłaniające część twarzy, naturalne, czesane wiatrem włosy i naręcze bransolet to jeden z kluczy w sezonie wiosna lato 2012.

 

Całość (jak u Dsquared² i Ann Demeulemeester) przenosi nas w klimaty słynnych muzycznych festiwali, które na stałe zapisały się w kulturze mody. Missoni, Emilio Pucci czy D&G skupiają się na połączeniach nieco bardziej cygańskich – zdecydowanie więcej jest w ich kolekcjach szlachetnych tkanin, wzorów i zamaszystych sukien do kostek.

 

 

Pokaz kolekcji wiosna lato 2012 Emilio Pucci, Dsquared2, D&G, Dsquared2fot. East News/ Pokaz kolekcji wiosna lato 2012 Emilio Pucci, Dsquared2, D&G, Dsquared2

 

 

Jak poradzić sobie z tym „wyzwolonym” kobiecym trendem? Zachować umiar i zdrowy rozsądek. Przede wszystkim postawić na spódnicę maksi, a górę dobrać warstwowo. Może być to choćby futrzana kamizelka założona na jeansową koszulę. Dla szczupłych i wysokich dobrym rozwiązaniem są też krótkie, odcinane pod biustem topy niczym z Cyganerii.  

 

Warto zwrócić uwagę na akcesoria, kapelusz z miękkim rondem oraz biżuterię - im więcej, tym lepiej. Złoto mieszamy ze srebrem i barwnymi koralikami.

 

W galerii sylwetki z pokazów wiosna lato 2012.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja