lamode > TRENDY > Z WYBIEGU > TRENDY WIOSNA LATO 2012 W MODZIE DAMSKIEJ - ODSŁOŃ BRZUCH
Lamode.info

TRENDY WIOSNA LATO 2012 W MODZIE DAMSKIEJ - ODSŁOŃ BRZUCH

TRENDY WIOSNA LATO 2012 W MODZIE DAMSKIEJ - ODSŁOŃ BRZUCH

Dodane przez Weronika P.
29 Luty '12

W tym sezonie czas na odważne posunięcia. Projektanci w swoich kolekcjach zaprezentowali topy i bluzki odsłaniające brzuch. Stefano Dolce i Domenico Gabbana sięgnęli po inspirację do bogatej kultury Włoch, gdzie kobiecą sensualność stawia się na piedestale. Krótkie, gorsetowe topy we wzory według projektantów nosimy z rozkloszowaną spódnicą. Peter Dundas, dyrektor kreatywny Emilio Pucci zaproponował z kolei nieco bardziej etniczną, bo cygańską wersję trendu. Długie do ziemi, bogato zdobione spódnice, modelki nosiły z koronkowymi dopasowanymi topami i naręczem biżuterii.

 

Szwedzkie Acne odsłoniło modelkom brzuchy inspirując się nieśmiertelnymi latami 90-tymi. Krótkie topy według Acne nosimy z obszernymi płaszczami, podobnie zresztą jak w kolekcji Prada, choć tu pierwsze skrzypce zagrały lata 50-te. Z subtelnie widocznego fragmentu brzucha Miuccia Prada uczyniła jeden z motywów przewodnich kolekcji.

 

Odsłonięty brzuch trendy wiosna lato 2012fot. East News/ Pokazy kolekcji wiosna lato 2012 Band of Outsiders, Emilio Pucci, Aquilano.Rimondi, Nina Ricci, Dolce&Gabbana

 

Jak przemycić trend do szafy? Rozważnie, bo nie jest on stworzony dla każdej sylwetki. Panie o figurach gruszki i papryki mogą go nosić bez obaw w upalne dni, jabłka powinny być ostrożne.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja