lamode > DESIGN > INSPIRACJE > TODD SELBY Z WIZYTĄ W PARYSKIM STUDIO I APARTAMENCIE CHRISTIANA LOUBOUTINA
Lamode.info

TODD SELBY Z WIZYTĄ W PARYSKIM STUDIO I APARTAMENCIE CHRISTIANA LOUBOUTINA

TODD SELBY Z WIZYTĄ W PARYSKIM STUDIO I APARTAMENCIE CHRISTIANA LOUBOUTINA

Dodane przez Kinga Rylska
22 Styczeń '14

Todd Selby jest słynnym fotografem, blogerem oraz celebrytą. Jego fotografie możemy zobaczyć na osobistej stronie TheSelby.com. Często przedstawiają one domy wybitnych muzyków, artystów, projektantów oraz aktorów.

Tym razem fotograf odwiedza Paryż, a konkretniej - dom i studio Christiana Louboutina, autora kultowego obuwia. W 1992 roku razem z kolegami Louboutin stworzył własną markę i otworzył swój pierwszy butik w niedużym lokalu nieopodal Palais Royal. To był początek prawdziwego obuwniczego szaleństwa, które już niebawem miało przynieść designerowi sławę na całym świecie oraz uwielbienie wśród największych gwiazd – nie tylko Hollywood.

 

 

Obejrzyjcie zdjęcia apartamentu oraz niesamowitego studia projektanta słynnych czerwonych podeszw. Koniecznie przeczytajcie również krótki wywiad Selby’ego z Louboutinem, w którym designer między innymi udziela rad początkujących projektantom i rysuje pierwsze szpilki, które zaprojektował.

 

Wywiad Todd'a Selby'ego z Christianem LouboutinemWywiad Todd'a Selby'ego z Christianem Louboutinem

 

 

Na zdjęciach zobaczymy również słynne buty YSL - Christian mógł umieścić swoje logo na butach przygotowanych na pokaz Yves Saint Laurent i był to jedyny przypadek, gdy ten słynny dom mody zgodził się na połączenie swojej marki z marką innego projektanta.

 

 

Zapraszamy do galerii.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja