lamode > URODA > PIELĘGNACJA > TESTUJEMY NOWY DEZODORANT W KULCE GARNIER MINERAL INVISIBLE 48H CZARNY BIAŁY KOLORY!
Lamode.info

TESTUJEMY NOWY DEZODORANT W KULCE GARNIER MINERAL INVISIBLE 48H CZARNY BIAŁY KOLORY!

TESTUJEMY NOWY DEZODORANT W KULCE GARNIER MINERAL INVISIBLE 48H CZARNY BIAŁY KOLORY!

Dodane przez Weronika Płocha
21 Styczeń '13

Wielozadaniowość to specjalność Garnier. Nowa propozycja marki Garnier Mineral Inivisble 48h Czarny Biały Kolory to kolejny z serii niezastąpionych kosmetycznych artykułów w mojej łazience.

 

Co takiego jest w tym małym dezodorancie w kulce? Otóż, dba on nie tylko o czarno białe zestawy, ale nie szkodzi kolorom, które w mojej szafie zajmują ważne miejsce. Większość antyperspirantów nie zapewnie dostatecznej ochrony przed potem i powoduje podrażnienia skóry, ten w kulce Garnier, radzi sobie i z jednym i z drugim problemem, a na dodatek pięknie pachnie.

 

ZAPACH – 5

 

Bardzo intensywny, ale nie drażniący. Słodki, lekko kwiatowy, przywodzi na myśl ulubione perfumy w szklanych flakonikach.

 

fot. mat. prasowe Garnier

 

OCHRONA PRZED POTEM – 5

 

Skuteczny w walce z potem i niechcianymi plamami. Choć jest to dezodorant w kulce, bardzo szybko schnie i nie pozostawia mokrych plam. Poza tym perfumeryjna formuła niweluje przykry zapach.

 

OCHRONA TKANIN – 5

 

To zdecydowanie mocna strona Garnier Mineral Inivisble 48h Czarny Biały Kolory. Zero plam na ulubionym czarnym swetrze, zero przebarwień na podstawie mojej garderoby, białym t-shircie. Plam nie uświadczymy też na intensywnie kolorowych bluzkach, bluzach i koszulach.

 

fot. mat. prasowe Garnier

 

EKOLOGIA – 5

 

Brak alkoholu (moja skóra oddycha z ulgą) i szkodliwych parabenów sprawia, że ten produkt jest eko, a przecież ekologia to pierwszy stopień bycia chic. 

 

fot. mat. prasowe Garnier

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja