lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > SZKLANY PANTOFELEK KOPCIUSZKA TERAZ SPOD RĘKI MISTRZA LOUBOUTIN
Lamode.info

SZKLANY PANTOFELEK KOPCIUSZKA TERAZ SPOD RĘKI MISTRZA LOUBOUTIN

SZKLANY PANTOFELEK KOPCIUSZKA TERAZ SPOD RĘKI MISTRZA LOUBOUTIN

Dodane przez Redakcja
01 Maj '12

Odkąd bajka Kopciuszek zadebiutowała w 1950 roku, grono dziewczynek marzących o księciu z bajki stale się powiększało. Najbardziej pożądany stał się również szklany pantofelek głównej bohaterki, który zgubiła tuż przed północą na zamkowych schodach. Oglądając z wypiekami moment, gdy książę zdaje sobie sprawę, do kogo należy zguba przeważnie kończył się westchnieniem i cichym marzeniem o bajkowym życiu. By przybliżyć nam, choć odrobinę baśniowe zakończenie tej kultowej opowieści Disney zaproponował stworzenie projektu tego słynnego bucika Christianowi Louboutin, osobie, która doskonale wie jak z każdej kobiety uczynić księżniczkę na przepięknych obcasach.

 

Pracę nad legendarnym pantofelkiem projektant rozpoczął z okazji premiery reedycji Kopciuszka, która ukarze się tegorocznej jesieni na DVD i Blu-ray. Jednak już latem 2012 będziemy mogli podziwiać efekt końcowy współpracy tego geniusza z firmą Disney. Zapowiada się, że projekt Louboutina, który spełnia marzenia każdej małej dziewczynki, stanie się hitem przede wszystkim ślubów. Bo która z nas nie zechciałaby pójść do ołtarza, z księciem u boku i w najsłynniejszych butach świata?

 

Projektant zdradza, że będzie w nich trochę jego magicznego dotyku.. czyżby, oznaczało to, że współczesny pantofelek Kopciuszka będzie miał czerwoną podeszwę?

TAGI:     Christian Louboutin
Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja