lamode > MODA POLSKA > NEWSY > SESJA THE LOVE RIOTS AUTORSTWA NATALII SZAFRAŃSKIEJ
Lamode.info

SESJA THE LOVE RIOTS AUTORSTWA NATALII SZAFRAŃSKIEJ

SESJA THE LOVE RIOTS AUTORSTWA NATALII SZAFRAŃSKIEJ

Dodane przez Weronika P.
07 Luty '12

Natalia Szafrańska jest z wykształcenia historykiem sztuki. Fotografią zajmuje się z pasji, ale inspiracji szuka często w twórczość klasyków malarstwa. Najwięcej natchnienia dają jej jednak fotografowane osoby, bo w swoich założeniach Natalia zostawia modelom niezwykle dużo swobody, stawiając na naturalność i emocje. W tym roku zresztą rozpoczyna cykl fotografii portretowej, całkowicie się skupiając się na osobie.

 

Jesienią rozpoczęła współpracę z kolektywem FashionPROFashion, a w ciągu najbliższych miesięcy fotografka ma w planach projekty zagraniczne, w tym sesje z muzykami klasycznymi w Szwajcarii (brzmi obiecująco) i współpracę z londyńską agencją modelek. W swojej pracy stawia na zgrany i doświadczony zespół stąd najczęściej na planie zdjęciowym można ją spotkać z makijazystami Kasią Demale, Emilią Wąsik, Monika Harwas oraz fryzjerami Aliną Dębowską, Tetyaną Sidyelnikovą czy Emilem Zawiszą.

 

The love riots Natalii 
Szafrańskiejfot. Natalia Szafrańska/ modele Aleksandra Kudyba Rebel Models, Aleksander Rutkowski

 

The love riots to pierwsza część większego cyklu, którego kolejną odsłonę artystka polanuje wiosną. Czysta, minimalistyczna sesja, w której na pierwszy plan wysuwają się emocje, to efekt współpracy z Aleksandrem Rutkowskim i Aleksandrą Kudybą z Rebel Models.

 

Co sądzicie o sesji The love riots? Czy wprowadza Was w klimat nachodzącego dnia Św. Walentego?

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja