lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > ROBERTO CAVALLI ZOSTAŁ BLOGGEREM
Lamode.info

ROBERTO CAVALLI ZOSTAŁ BLOGGEREM

ROBERTO CAVALLI ZOSTAŁ BLOGGEREM

Dodane przez Weronika P.
31 Styczeń '12

Roberto Cavalli założył blog i, tym samym, oficjalnie stał się bloggerem. Pierwszy post na swojej osobistej stronie opublikował w zeszły weekend. Cavalli zdecydował się nieco odświeżyć delikatnie skostniały wizerunek i trafić do młodszej części odbiorców (o ile młodsi odbiorcy wybaczą mu kiczowate printy i fasony w kolekcjach). W tym celu będzie codzienne dzielił się z czytelnikami zdarzeniami z własnego życia.

 

W tym tygodniu macie szansę dowiedzieć się jak bawiono się na zorganizowanych przez niego urodzinach naczelnej włoskiego Vogue, Franci Sozzani w hotelu Costes, zajrzeć do sypialni poznając jego „piękną przyjaciółkę” Sandrę i poznać ukochanego Lupo, owczarka niemieckiego. Dzieląc się ze światem miłością każdy post projektant kończy słowami I love you.

 

- Od tej pory będę tu pisywał… Będę z Wami, codziennie lub prawie codziennie. Chcę Was zadowolić, dlatego powiedzcie czego chcielibyście się o mnie dowiedzieć?Jest tyle rzeczy do opowiedzenia w moim życiu… które nazywam “moją przygodą”. Tylu faktów o mnie nie wiecie, a ja mam Wam naprawdę dużo do powiedzenia. Na przykład to, że zacząłem pracować w branży mody, aby poznać wszystkie te piękne kobiety… - pisze Roberto Cavalli w premierowym poście.

 

Macie ochotę na dalszą lekturę? Zajrzyjcie na blog Roberto Cavalli.

 

 

TAGI:     Roberto Cavalli | blog | blogger
Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja