lamode > MODA POLSKA > NEWSY > ROBERT KUPISZ NA OKŁADCE MARCOWEGO WYDANIA MAGAZYNU SUKCES
Lamode.info

ROBERT KUPISZ NA OKŁADCE MARCOWEGO WYDANIA MAGAZYNU SUKCES

ROBERT KUPISZ NA OKŁADCE MARCOWEGO WYDANIA MAGAZYNU SUKCES

Dodane przez Redakcja
22 Luty '13

Miesięcznik Sukces to magazyn ludzi wyjątkowych. Prezentuje ciekawe postacie, odgrywające istotną rolę w życiu społecznym. Takie, które czując misję realizują ważne cele. Ludzi, którzy odnieśli sukces! Kim są, jak do niego doszli i jaką cenę za to zapłacili. Niewątpliwie Robert Kupisz jest człowiekiem sukcesu – po pół roku od założenia swojej marki odzieżowej, jego firma zaczęła przynosić zyski (zazwyczaj trwa to około 2 lata)! Jest jedynym polskim twórcą, którego projekty kopiują Włosi i Chińczycy. W jego ubraniach chodzą gwiazdy, urzędnicy, a nawet… "tipsiary" i Natalia Siwiec.

 

 

„Piotruś Pan buduje imperium” – tak zatytułowany jest najnowszy wywiad z słynnym stylistą fryzur i projektantem. I nie bez przyczyny, bo jak sam stwierdził: „projektuję oraz inwestuję i udaje mi się to genialnie”. Nie jest zarozumiały. Ale nie chce też być fałszywie skromny.

 

 

Co więcej, Robert Kupisz jest bez wątpienia jednym z najlepiej ubierających się panów w naszym kraju. Nic w tym zresztą dziwnego, bo sylwetka tancerza, nienaganna fryzura i nonszalanckie ubrania własnego projektu to murowane składniki świetnej stylizacji. Kupisz lubi też wyrażać stylizacją osobowość, podkreślać odrębność własnego, modowego świata. Styl Roberta jest grunge'owy, zbudowany na improwizacji, ma w sobie nonszalancję. Ten luz najbardziej w nim cenimy.

 

 

W środku magazynu znajdziemy genialne fotografie Roberta, który stanął przed obiektywem niesamowitej Magdy Wünsche. Artystka, która specjalizuje się w fotografii mody i fotografii reklamowej stale współpracuje z takimi magazynami jak Elle czy Cosmopolitan oraz z światowymi agencjami reklamowymi. Doskonale uchwyciła ona projektanta w naturalnej, trochę surowej stylizacji. Lubimy!

 

 

Całą sesję projektanta dla marcowego wydania magazynu zobaczycie na sukcesmagazyn.pl. Robert Kupisz na swoim fanpagu również nakłania nas do sięgnięcia po najnowsze wydanie Sukcesu : „DLA ZACHĘTY POWIEM ,ŻE W ŚRODKU SĄ ŚMIAŁE AKTY W ZLEWIE”. Skusiliście się?

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja