lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > RIHANNA NA TRZECH OKŁADKACH KWIETNIOWEGO ELLE UK
Lamode.info

RIHANNA NA TRZECH OKŁADKACH KWIETNIOWEGO ELLE UK

RIHANNA NA TRZECH OKŁADKACH KWIETNIOWEGO ELLE UK

Dodane przez Redakcja
02 Marzec '13

Do sieci wyciekły właśnie dwie, a w zasadzie trzy (!) okładki kwietniowego wydania Elle UK - ta ostatnia, jako wersja prenumeraty numeru. We wszystkich odsłonach ujrzymy cudowną Rihannę pozującą w obiektywie Mariana Vivanco. Riri zadziwia nas swoim skromnym (jak na nią) lookiem – zakryte tatuaże, eleganckie czerwone lustra i stylowa fryzura old fashioned pixie cut! Sesja została wykonana w Paryżu, a piosenkarka ma na sobie projekty z najnowszej kolekcji wiosna lato 2013 Rihanna dla River Island, która miała swoją premierę w czasie londyńskiego Tygodnia Mody oraz monochromatyczny top Louis Vouitton i sukienkę Prada.

 


To nie pierwsza okładka (a w sumie okładki!), na której pojawiła się wspaniała Barbadoska. Rihanna może pochwalić się już okładkową sesją dla magazynu Rolling Stones, gdzie stanęła przed obiektywem samego Terry’ego Richardsona, a także tytułowymi stronami w amerykańskim VogueV Magazine, Harper’s Bazaar, czy odważną odsłoną grudniowego numeru GQ. Nie tylko światowe magazyny doceniają urodę i styl piosenkarki, Riri pojawiła się także w licznych kampaniach, m.in. bielizny i jeansów Emporio Armanii, H&M Against Aids czy Gucci.

 

 

Kwietniowe Elle z przepiękną Rihanną w kioskach już od 6 marca, zaś najnowsza kolekcja Rihanny dla River Island do sprzedaży trafi dzień wcześniej.

 


Zobaczcie trzy okładki Riri w obiektywie genialnego Mariano Vivanco. Która z nich najbardziej się Wam podoba?

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja