lamode > COMMUNITY > BLOGOSFERA > PRZEGLĄD NAJCIEKAWSZYCH WPISÓW NA BLOGACH
Lamode.info

PRZEGLĄD NAJCIEKAWSZYCH WPISÓW NA BLOGACH

PRZEGLĄD NAJCIEKAWSZYCH WPISÓW NA BLOGACH

Dodane przez Weronika P.
08 Grudzień '11

Przedstawiamy przegląd najciekawszych wpisów na naszych ulubionych blogach. Jeśli chcecie być na bieżąco, zapraszamy do lektury!

 

 

Shini Park z popularnego Park&Cube zawsze ogromną wagę przykłada do szaty graficznej swojej strony (nic dziwnego, estetyki uczyła się od najlepszych w Central Saint Martin’s College). W ostatnim poście zabrała czytelników na wirtualną wycieczkę po barwnym świecie Hermès. Shini odwiedziła pop up store francuskiego domu mody w londyńskim Harrods Knightsbridge i z pasją oddała się nauce DIY z wykorzystaniem jedwabnych apaszek marki.

 

 

Piękne zdjęcia i zabawny, świetnie skonstruowany tekst, zajrzyjcie!

 

 

 tl_files/COMMUNITY/BLOGOSFERA/PRZEGLAD BLOGOW/park and cube screen.jpgfot. Park & Cube

 

 

Zdolna Areta, autorka kopalni inspiracji, czyli bloga Doing Real Stuff Sucks opublikowała wczoraj efekty swojej stylizacyjnej pracy. Bazując na limitowanej kolekcji Trish Summerville dla H&M, wspólnie z Sonią Szóstak (studentką Łódzkiej Szkoły Filmowej na wydziale foto) stworzyła film modowy, który magnetyzuje. Z filmem koresponduje sesja zdjęciowa w obiektywie Martyny Galla. Jeśli lubicie mroczne, rockowe klimaty – koniecznie wpadnijcie z wizytą.

 

 

 tl_files/COMMUNITY/BLOGOSFERA/PRZEGLAD BLOGOW/areta screen.jpgfot. Doing Real Stuff Sucks

 

 

 

Harel to mistrzyni zabawy słowem. Teksty doświadczonej bloggerki czyta się dzięki temu z zapartym tchem. Aktualnie na blogu Harel poznamy polską projektantkę Aleksandrę Kucharczyk. Bloggerka zrecenzowała krój, fakturę i kolor projektów, pochwaliła i opublikowała lookbook kolekcji. W nieco starszym wpisie dowiadujemy się o bardzo ciekawym projekcie na warszawskim podwórku. "Kontener mody" w Pasażu Wiecha to inicjatywa promująca młodych i zdolnych projektantów. Kogo, kiedy i gdzie promuje Wars Sawa, organizator akcji – dowiecie się już u Harel.

 

 

 tl_files/COMMUNITY/BLOGOSFERA/PRZEGLAD BLOGOW/harel screen.jpgfot. Harel

 

Kolejny przegląd blogów już za dwa tygodnie.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja