lamode > MODA ZAGRANICZNA > POKAZY MODY > POKAZ MĘSKIEJ KOLEKCJI PRADA JESIEŃ ZIMA 2012/13 - ADRIEN BRODY I GARY OLDMAN NA WYBIEGU
Lamode.info

POKAZ MĘSKIEJ KOLEKCJI PRADA JESIEŃ ZIMA 2012/13 - ADRIEN BRODY I GARY OLDMAN NA WYBIEGU

POKAZ MĘSKIEJ KOLEKCJI PRADA JESIEŃ ZIMA 2012/13 - ADRIEN BRODY I GARY OLDMAN NA WYBIEGU

Dodane przez Weronika P.
16 Styczeń '12

O pokazie męskiej kolekcji Prada jesień zima 2012/13 w Mediolanie mówiło się dużo. Głównie za sprawą zapowiedzianego pojawienia się na wybiegu takich gwiazd srebrnego ekranu jak Gary Oldman, Willem Dafoe i Adrien Brody.

 

W najnowszej kolekcja Prada skupiono się przede wszystkim na interpretacji męskiego płaszcza. Długie dwurzędowe płaszcze w granacie i czerni, wiązane w pasie szlafrokowe trencze i  wykończone futrem okrycia wierzchnie w stylu paryskiej bohemy zdominowały wybieg.

 

Fani wzorów także będą zadowoleni – u Prady pojawiło się art deco od stóp do głów. Na garniturowych butach z pewnością dodają oryginalności, a na zawiązanych pod szyją fularach, szyku. Dodatki grają w nowej kolekcji rolę dość istotną - okrągłe okulary z czerwonymi szkłami (zwłaszcza w stylizacji Adrien’a Brody) i eleganckie butonierki (ech ten Gary Oldman) to nowy pomysł na dandysa w stylu Prada.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja