lamode > MODA ZAGRANICZNA > POKAZY MODY > POKAZ MĘSKIEJ KOLEKCJI GIVENCHY WIOSNA LATO 2012 - TISCI W TROPIKACH
Lamode.info

POKAZ MĘSKIEJ KOLEKCJI GIVENCHY WIOSNA LATO 2012 - TISCI W TROPIKACH

POKAZ MĘSKIEJ KOLEKCJI GIVENCHY WIOSNA LATO 2012 - TISCI W TROPIKACH

Dodane przez Weronika P.
21 Listopad '11

Riccardo Tisci przyzwyczaił swoją klientelę to mrocznych, gotyckich niemal klimatów. W sezonie wiosna lato obrał jednak zupełnie inną drogę, można powiedzieć, ku światłu. Śnieżna biel i głęboka zieleń zastąpiły niepokojące szarości i czerń; na tkaninach zakwitły tropikalne rośliny, pojawiły się nawet cekinowe (!) aplikacje.

 

Projektant zadedykował swoją kolekcję surferom – bermudy (jeden z mocnych trendów w sezonie wiosna lato 2012) zestawił z tzw. kolarkami, topami bez rękawów i bejsbolówkami. Do tego dodał plażowe klapki, a uszy modeli wyposażył w ogromne, etniczne kolczyki w kształcie kłów.

 

 

Pokaz męskiej kolekcji Givenchy wiosna lato 2012fot. East News/ Pokaz męskiej kolekcji Givenchy wiosna lato 2012

 

 

Najjaśniejszy punkt kolekcji? Oprócz multikolorowych graficznych wzorów, zdecydowanie mężczyźni w tenisowych spódnicach. Koniecznie lekko rozkloszowanych i o długości mini. Tisci w tej kolekcji w zasadzie bawi się ogranymi schematami, reinterpretuje klasycznie pojmowaną męską sylwetkę, ogromną uwagę przykładając do kroju.

 

Zabawna, świeża i mimo wszystko pasująca do estetyki Givenchy – w męskiej kolekcji wiosna lato 2012 Riccardo Tisci po raz kolejny triumfuje.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja