lamode > MODA ZAGRANICZNA > POKAZY MODY > POKAZ MĘSKIEJ KOLEKCJI GIVENCHY JESIEŃ ZIMA 2011 - PSY NA WOLNOŚCI
Lamode.info

POKAZ MĘSKIEJ KOLEKCJI GIVENCHY JESIEŃ ZIMA 2011 - PSY NA WOLNOŚCI

POKAZ MĘSKIEJ KOLEKCJI GIVENCHY JESIEŃ ZIMA 2011 - PSY NA WOLNOŚCI

Dodane przez Weronika P.
12 Sierpień '11

Odkąd objął stanowisko dyrektora kreatywnego marki, Riccardo Tisci stale zaskakuje. Jego ocierające się często o erotyzm projekty z pogranicza religii i gotyku intrygują i zaspokajają potrzeby żądnych nowych wrażeń modowych widzów.

 

W sezonie jesień zima Tisci wykreował mężczyznę, który nie boi się eksponować mrocznej, agresywnej strony swojej natury. Przeważają czernie o różnym natężeniu barw, a motywem przewodnim jest niepokojąca paszcza rottweilera gotowego do ataku. Swoją drogą, Tisci specjalizujący się w tworzeniu grafik, przy produkcji wzorów do nowej kolekcji znów stanął na wysokości zadania. Otwarty pysk i błyszczące ślepia wielkiego psa pojawiają się na sportowych kurtkach bejsbolówkach, lekko poszerzanych szortach i klasycznych koszulach z ostrym kołnierzykiem. Drugim ważnym printem płynnie przenikającym się ze zwierzęcym motywem jest w tej kolekcji sportowa krata.

 

Osobną historię stanowi krój – nowa długość zwężanych spodni z podwiniętymi nogawkami, trapez wpisany w płaszcz czy nie takie znów klasyczne dwurzędowe okrycia wierzchnie z podkreślonymi ramionami zachwycają.

 

Sportowe dodatki w postaci wysokich sneakersów z lakierowanej skóry i puchowych kamizelki z futrzanymi wykończeniami łagodzą gotycki, mroczny wymiar projektów Givenchy. Riccardo Tisci stworzył nową jakość o mocnych fundamentach i wytrwale się tego trzyma.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja