lamode > MODA POLSKA > POKAZY MODY > POKAZ KOLEKCJI ZIMOWO-KARNAWAŁOWEJ DENI CLER MILANO
Lamode.info

POKAZ KOLEKCJI ZIMOWO-KARNAWAŁOWEJ DENI CLER MILANO

POKAZ KOLEKCJI ZIMOWO-KARNAWAŁOWEJ DENI CLER MILANO

Dodane przez Weronika P.
06 Październik '11

Wczoraj, 5.września, odbył się prestiżowy pokaz kolekcji marki Deni Cler Milano. Odpowiednio do rangi wydarzenia, na miejsce pokazu wybrano zabytkowy pałac Sobańskich. Renesansowe wnętrza, kryształowe żyrandole, ogromne lustra i antyki w pełni oddawały charakter tej głównie wieczorowej kolekcji. Zabawnym kontrastem dla scenerii była żywa muzyka w trakcie pokazu, która dodawała modelkom i gościom bezcennej energii.

 

Pokaz otwierały sylwetki klasyczne - biurowe garnitury o kroju zapożyczonym z męskiej garderoby i nawiązujące do twórczości Coco Chanel małe czarne ze sznurami pereł wokół dekoltu oraz modne ostatnio „małe białe”. Jednak nie zabrakło dozy szaleństwa - zabawa z asymetrią w zreinterpretowanej sukience wieczorowej i cekinowe lata 80-te w postaci przylegających do ciała mini sukienek i luźnych, wyszywanych topów. Gama kolorystyczna pozostała jednak prosta: głównie czerń i biel.

 

Dodatki stonowano, uzyskując dzięki temu efekt wyrafinowanych stylizacji. Dominowały niewielkie kopertówki i czarne czółenka. Gdzieniegdzie tkaninę ozdabiały wysadzane kryształkami broszki.

 

- Od kilku miesięcy pracujemy intensywnie nad nową kolekcją, szukamy nowego stylu. Chcielibyśmy, aby nasze produkty wychodziły naprzeciw potrzebom klientek i trafiały w ich gusta. Deni Cler proponuje ubrania i dodatki zarówno w wersji codziennej jak i wieczorowej. Dziś chcieliśmy skupić się na pokazaniu jesiennego wieczoru, stąd cała gama sukienek. – opowiadała o okolicznościach eventu Prezes Deni Cler Milano, Katarzyna Niezgoda.

 

Ciekawą inicjatywą marki Deni Cler jest współpraca z polskimi instytucjami kultury w ramach projektu Prèt-a-Culture. Pierwszym przedsięwzięciem, w którym marka wzięła udział była stylizacja aktorów w spektaklu „I love you” w teatrze Buffo. Pionierska idea przełożenia języka mody na język sztuki tak spodobała się Deni Cler, że już w ten piątek, na deskach teatru Syrena, będziemy mieli okazję obejrzeć premierę sztuki „Trener osobisty”, w którym odtwórczyni głównej roli Beata Ścibakówna będzie od stóp do głów ubrana w projekty sygnowane metką Deni Cler. Trzymamy kciuki za rozwój projektu.

 

Zdjęcia z pokazu w naszej galerii.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja