lamode > MODA POLSKA > POKAZY MODY > POKAZ KOLEKCJI BOHOBOCO WIOSNA LATO 2012 - FASHION WEEK POLAND
Lamode.info

POKAZ KOLEKCJI BOHOBOCO WIOSNA LATO 2012 - FASHION WEEK POLAND

POKAZ KOLEKCJI BOHOBOCO WIOSNA LATO 2012 - FASHION WEEK POLAND

Dodane przez Weronika P.
29 Październik '11

Bohoboco to bez wątpienia jeden z najbardziej gorących duetów w branży mody. W zeszłym roku zaskoczyli zgromadzoną w Łodzi publiczność bardzo dojrzałą kolekcją, oscylującą gdzieś między prêt-à-porter, a couture. W tym roku podczas Fashion Week Łódź zaprezentowali równie dobrą, aczkolwiek nieco skromniejszą wersję kolekcji na wiosnę i lato.

Pokaz otworzyła filigranowa modelka w szaro białej stylizacji bardzo w klimacie poprzednich kolekcji.

 
Tuż za nią pojawiły się kolejne modelki, które dosłownie mknęły po wybiegu przy szybkich dźwiękach afrykańskiej muzyki w elektronicznej wersji. To właśnie odległy afrykański kontynent zainspirował Michał Gilberta Lacha i Kamila Owczarka do stworzenia bazującej na beżu, bieli i czerni kolekcji. Sawannę przenieśli jednak w miejskie klimaty, łącząc zwiewne muśliny z bawełną i jedwabiem.

 
Sporo w tej kolekcji sukienek długości maxi, ulubionego kroju projektantów oraz seksownych przeźroczystości i wycięć, także bardzo charakterystycznych dla Bohoboco.

Po raz kolejny tandemowi udało się zadowolić publiczność modą piękną i uniwersalną – zdającą egzamin niezależnie od okazji i sezonu. Zobaczcie jak robi się w Polsce modę na poziomie!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja