lamode > MODA POLSKA > NEWSY > ONE - ZMYSŁOWA SESJA AUTORSTWA ALEKSANDRY ZABOROWSKIEJ
Lamode.info

ONE - ZMYSŁOWA SESJA AUTORSTWA ALEKSANDRY ZABOROWSKIEJ

ONE - ZMYSŁOWA SESJA AUTORSTWA ALEKSANDRY ZABOROWSKIEJ

Dodane przez Weronika P.
11 Marzec '12

Ola Zaborowska jest studentką fotografii łódzkiej PWSFTvi i fanką twórczości takich gigantów jak Tim Walker, Richard Avedon, Helmut Newton, Steven Klein, Paolo Roversi, Peter Lindbergh i Steven Meisel. Obecnie współpracuje z największymi agencjami modelek w Polsce, jest współautorką kilku wystaw, jej prace znalazły się w wielu magazynach, zarówno polskich jak i zagranicznych min. Papercut Magazine, Talkies Magazine, K MAG i Shhh!utter Magazine. 

 


 

Sesja One autorstwa Aleksandry Zaborowskiejfot. Aleksandra Zaborowska/ asytent Tom Widlak/ stylizacja BOOM Team/ make-up Sylwia Pniewska/ modelka Magda/ AVANT Models

 

Nas urzekła niepokorna sesja One z rockowymi stylizacjami BOOM Team. Poszarpane jeansy, grungowe czapki, motocyklowe kurtki i love story w tle. Historia nieco przypomina tę z bijącego jakiś czas temu rekordy popularności teledysku Rihanny. Ola uwielbia fotografię mody, bo pozwala na absolutną dowolność, zabawę formą, kolorem i kadrem. Fotografka nie lubi się ograniczać i z pasją realizuje nawet najbardziej nierealne pomysły.

 

Jak Wam się podoba?


Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja