lamode > DESIGN > DOM > DESIGN - NOWOCZESNE FORMY MEBLI TABANDA
Lamode.info

DESIGN - NOWOCZESNE FORMY MEBLI TABANDA

DESIGN - NOWOCZESNE FORMY MEBLI TABANDA

Dodane przez Redakcja
12 Grudzień '12

Minimalistyczne formy i ekologiczne rozwiązania to wizytówka firmy Tabanda. Oferta polskiej marki designerskich mebli i akcesoriów do domu skierowana jest do wszystkich tych, którzy szukają precyzyjnie wykonanych mebli z ekologicznych materiałów dodatkowo zamkniętych w oryginalnych, ale prostych kształtach.

 

Projekty Tabandy to połączenie nowoczesności z nutką ekstrawagancji. Wśród produktów marki znalazły się krzesła z siedziskami i oparciem, których forma może kojarzyć się z orgiami, prosta ławka wijąca się niczym wąż, stolik przypominający poroże łosia. Tabanda to również sofa z przymocowaną z boku półką, szafka w stylu lat 60’ czy oryginalna lampka nocna.

 

Markę Tabanda tworzy grupa trójki architektów - Małgosi Malinowskiej, Filipa Ludka i Tomka Kempy, którzy w swoich pracach zdecydowanie odcinają się od masowego wzornictwa w sztuce użytkowej. Dla projektantów najważniejsze jest połączenie innowacyjności, praktyczności i ekologii – właśnie te elementy znajdziemy w pracach trójki artystów.

 

Koniecznie zobaczcie projekty Tabanda na stronie marki.

 

TAGI:     design | Tabanda | meble Tabanda
Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja