lamode > MODA ZAGRANICZNA > POKAZY MODY > NAJNOWSZY POKAZ VICTORIA’S SECRET – OFICJALNE ZDJĘCIA Z POKAZU
Lamode.info

NAJNOWSZY POKAZ VICTORIA’S SECRET – OFICJALNE ZDJĘCIA Z POKAZU

NAJNOWSZY POKAZ VICTORIA’S SECRET – OFICJALNE ZDJĘCIA Z POKAZU

Dodane przez Redakcja
08 Listopad '12

Pokazy Victoria’s Secret zawsze są wielkim wydarzeniem w show biznesie. To tutaj na widowni możemy znaleźć najbardziej znane osobistości z branży muzycznej czy filmowej. Na wybiegu oprócz przepięknych Aniołków Victoria’s Secret pojawiają się specjalnie na tę okazję zaproszone top modelki.

 

Na wczorajszym pokazie mogliśmy podziwiać m.in. śliczną Magdę Frąckowiak i Mirandę Kerr, która jest najbardziej rozpoznawalną twarzą tej bieliźnianej marki. W ramach prezentacji zaśpiewała będąca modowym kameleonem Rihanna – więcej o występie możecie przeczytać tutaj.

 

Wszystkie pokazy bielizny marki są spektakularnym show. Modelki oprócz przedstawiania ekskluzywnej bielizny są przebrane w wymyślne stylizacje. Wczoraj mogliśmy podziwiać je w kostiumach kwiatków, postaci z cyrku czy aniołów.

 

Zdjęcia zza kulis najnowszego pokazu Victoria’s Secret publikowaliśmy kilka godzin temu (klik). Poniżej przedstawiamy Wam oficjalne fotografie z wczorajszego pokazu. Zobaczcie, w czym prezentowały się Magda Frąckowiak, Karlie Kloss, Miranda Kerr.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja