lamode > URODA > MARKI > MODNE KOLORY LAKIERÓW DO PAZNOKCI WIOSNA 2013 - TOPSHOP
Lamode.info

MODNE KOLORY LAKIERÓW DO PAZNOKCI WIOSNA 2013 - TOPSHOP

MODNE KOLORY LAKIERÓW DO PAZNOKCI WIOSNA 2013 - TOPSHOP

Dodane przez Weronika Płocha
03 Maj '13

Wiosna lato 2013 będą zdecydowanie należały do mocnych, energetycznych kolorów. Neonowe makijaże będą szły ramię w ramię z barwnymi paznokciami – dominują zielenie (zarówno bardzo wyraziste jak i te pastelowe w odcieniach niedojrzałego groszku), niebieskie paznokcie również trafią na ulice, ale w tym przypadku zdecydowanie lepiej wybierać marynarskie granaty. Pasują do sportowych stylizacji na co dzień.

 

Absolutnie pozasezonową klasyką jest wyrazista, tradycyjna czerwień. Takie lakiery możemy wybierać zarówno na służbowe lunche, jak i niezobowiązujące wyjścia z przyjaciółmi i wieczorne imprezy.

 

Triumfalnie do łask wiosną i latem powraca róż w wydaniu baby doll. Paznokcie mogą, a nawet powinny korespondować ze szminką na ustach. Dziewczęcy słodki róż to wybór dla lubiących przełamywanie konwenansów.

 

Wymieniając najmodniejsze lakiery do paznokci sezonu nie można nie powiedzieć o żółtym. Zdecydowanie nie dla zachowawczych pań, ten kolor krzyczy „Zauważ mnie!”. Żółty lakier zestawiajmy więc z neutralną stylizacją, w nieco spokojniejszym wydaniu.

 

W galerii przedstawiamy propozycje lakierów do paznokci znalezione w Topshop!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja