lamode > INFO > RYNEK > MODA TO NIE TYLKO TRENDY - ROZMOWA Z KATARZYNĄ ZAWADZKĄ BRAND MANAGER MARKI HEXELINE
Lamode.info

MODA TO NIE TYLKO TRENDY - ROZMOWA Z KATARZYNĄ ZAWADZKĄ BRAND MANAGER MARKI HEXELINE

MODA TO NIE TYLKO TRENDY - ROZMOWA Z KATARZYNĄ ZAWADZKĄ BRAND MANAGER MARKI HEXELINE

Dodane przez Redakcja
28 Kwiecień '12

Mija rok odkąd marka Hexeline znów aktywnie działa na polskim rynku odzieżowym. Pokaz na Fashion Week Poland, dwie udane kampanie wizerunkowe z wschodzącą gwiazdą światowych wybiegów Maddie Kulicką…

 

Katarzyna Zawadzka: Ostatnie kilka lat było trudnych dla polskiej branży odzieżowej. Hexeline wraca do dawnej formy i już widzimy, że zeszłoroczny pokaz i zaproszenie do współpracy Maddie Kulickiej przynosi pierwsze efekty.

 

To znaczy?

 

K.Z.: Marka Hexeline stała się znowu rozpoznawalna, co nas bardzo cieszy. Teraz zmieniamy koncept salonów i decydujemy się na bardziej atrakcyjne lokalizacje.

 

Czy zamierzają Państwo również poszerzyć sieć dystrybucji?

 

K.Z.: Tak, oczywiście. Nigdy nie mówimy o tym, w jakich lokalizacjach, żeby nie zapeszyć. Na pewno będziemy się starali dotrzeć do naszych klientów nie tylko za pośrednictwem standardowych sieci sprzedaży.


W jakim kierunku teraz podąża marka Hexeline?

 

K.Z.: Będziemy się zmieniać i komunikować te zmiany naszym klientkom. przede wszystkim poprzez wystrój salonów. Od jakiegoś czasu w naszej ofercie znajdują się produkty, które adresujemy również do znacznie młodszych klientek i ten trend będziemy rozwijać. Klasyka przeplatająca się z nowoczesnością- tak chyba można podsumować obrany przez nas kierunek.


Tylko tym roku Hexeline zdobyła już dwa wyróżnienia- "Jakość roku" Rzeczpospolitej i nagrodę Superbrands. Takie tytuły zobowiązują…

 

K.Z.: Zdecydowanie. Przede wszystkim są dla nas komunikatem, ze to, co robimy, jest zauważalne, ważne i ma znaczenia. To potwierdzenie, ze zmierzamy w dobrym kierunku, ze nasze starania są doceniane. I co najważniejsze, stawiają poprzeczkę jeszcze wyżej, mobilizują do jeszcze bardziej wzmożonych działań.

Z marketingowego punktu widzenia kobiety decydując o zakupie odzieży nie kupują tylko projektu, ale również przesłanie jakie za sobą niesie. Co dziś Hexeline chce powiedzieć swoim klientkom?

 

K.Z.: Będziemy powtarzać do znudzenia, dla nas przede wszystkim ważna jest JAKOŚĆ. Stawiamy na nią od lat i jak się okazuje, to naprawdę się sprawdza.  Moda to nie tylko podążanie za trendami, ale również świadomy wybór i pewność siebie. Takie są właśnie nasze klientki. Wiedzą, że w naszych kolekcjach zawsze znajdą projekty ponadczasowe, które nie dezaktualizują się po jednym sezonie. To daje im pewność, że zawsze będę wyglądać w nich dobrze, bez względu na panującą modę.

 

Jakie cele stawiają sobie Państwo na ten rok?

 

K.Z.: Jak już wspomniałam: poszerzenie sieci sprzedaży i  zmianę wizerunku salonów. Oczywiście nie wszystkich od razu, ze względu na to, że  chociażby z logistycznego punktu widzenia byłoby to trudne. Ale sukcesywnie będziemy się do tego przygotowywać.


Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja