lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > MILEY CYRUS W NOWYM V MAGAZINE - PUNKOWA GWIAZDA DISNEY'A
Lamode.info

MILEY CYRUS W NOWYM V MAGAZINE - PUNKOWA GWIAZDA DISNEY'A

MILEY CYRUS W NOWYM V MAGAZINE - PUNKOWA GWIAZDA DISNEY'A

Dodane przez Weronika Płocha
02 Maj '13

Miley Cyrus już dawno przestała kreować image grzecznej gwiazdy Disney’a i wokalistki pop. Teraz muzycznie bliżej jej do hip hopu, a buntowniczy wygląd budzi wątpliwości krytyków. Miley pracuje obecnie nad płytą pod czujnym okiem Pharella Williamsa i gościnnie występuje na okładkach magazynów. Naszą uwagę zwróciła sesja z najnowszego wydania V magazine. Fotografie Mario Testino to zabawa kontrowersją, na granicy erotyki, dobrego smaku, ale wciąż z dużym przymrużeniem oka.

 

Rockowe stylizacje Carlyne Cerf De Dudzeele bazują na ciężkich butach, skórzanych spodniach i „krzyczących” t-shirtach. Dużo tu także super modnych i zdecydowanie delikatnie trących myszką ćwieków, nitów i dżetów. Studyjne zdjęcia Testino zwracają jednak uwagę swoją dynamiką. Miley Cyrus przed obiektywem czuje się jak ryba w wodzie i tę swobodę czuje się oglądając sesję w V magazine.

 

Miley Cyrus V magazine Mario Testinofot. Mario Testino/stylizacja Carlyne Cerf De Dudzeele/ modelka Miley Cyrus/ V magazine

 

Miley Cyrus wkracza właśnie w nowy etap swojego stylu, nadając mu bardzo wyraźny pazur. Co z tego wyniknie? Czekamy na kolejne sesje!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja