lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > MATERIAL GIRLS – KARLIE KLOSS I EDIE CAMPBELL W EDYTORIALU DLA STYCZNIOWEGO WYDANIA VOGUE US
Lamode.info

MATERIAL GIRLS – KARLIE KLOSS I EDIE CAMPBELL W EDYTORIALU DLA STYCZNIOWEGO WYDANIA VOGUE US

MATERIAL GIRLS – KARLIE KLOSS I EDIE CAMPBELL W EDYTORIALU DLA STYCZNIOWEGO WYDANIA VOGUE US

Dodane przez Redakcja
19 Grudzień '12

Piosenka Madonny Material Girl jest jednym z największych hitów gwiazdy. W styczniowym numerze amerykańskiego Vogue ukazał się edytorial o podobnym tytule, który z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom mody.

 

 

W sesji zdjęciowej Material Girls autorstwa Craiga McDeana możemy podziwiać duet supermodelek – Karlie Kloss i Edie Campbell.Dziewczyny pozują ubrane w stroje z wiosennych kolekcji, które nawiązują do estetyki lat sześćdziesiątych. Szerokie pasy, geometryczne wzory, kuferkowe torebki. Wysoko upięte włosy, ciemna kreska na powiekach i duże kolczyki dopełniają wizerunku uwspółcześnione wersji retro.

 

 

W edytorialu Material Girls modelki ubrane są m.in. w kraciasty płaszcz i spódnicę projektu Marni, futrzaną bluzię z kwiatem Prady, różową w białą kratę bluzę Chanel, spódnicę w pasy Michael Kors.

 

Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia z edytorialu Material Girls z udziałem Karlie Kloss i Edie Campbell w styczniowym wydaniu Vogue US.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja