lamode > INFO > RYNEK > MARKA CAROLINA HERRERA ODNOTOWAŁA ZNACZĄCY WZROST SPRZEDAŻY
Lamode.info

MARKA CAROLINA HERRERA ODNOTOWAŁA ZNACZĄCY WZROST SPRZEDAŻY

MARKA CAROLINA HERRERA ODNOTOWAŁA ZNACZĄCY WZROST SPRZEDAŻY

Dodane przez Weronika P.
22 Maj '12

Po trzydziestu latach na rynku w 2010, marka Carolina Herrera przynosi obecnie przychody w wysokości 1 biliona dolarów rocznie. Światowa sprzedaż Herrera utrzymywała się w zeszłym roku w granicach 1,3 biliona dolarów i odnotowała tym samym aż 21 % wzrostu w stosunku do roku 2010. W zeszłym roku marka postawiła zarówno na rozwój sprzedaży projektów jak i linii zapachów Carolina Herrera.

 

Ogromny wzrost wpływów jest zasługą nowej strategii sprzedażowej wprowadzonej przez prezes Caroline Brown, która dołączyła do brandu dwa lata temu z Akris.

 

Za tą marką stoi długa historia I dzięki temu mamy solidne fundamenty do budowy nowej strategii. Rezultaty jakie przyniosła ona w zeszłym roku, z których niezmiernie się cieszymy, były wynikiem złożonych działań. Odnotowaliśmy wzrost w każdym sektorze marki. – komentuje Caroline Brown.To teraz globalna marka. – mówi założycielka Carolina Herrera. – Trzydzieści lat temu nie myślałam, że będzie znana na świecie. Pracując nad czymś nie zawsze wiesz gdzie cię to zaprowadzi. – dodaje.

Imponujące!

TAGI:     Carolina Herrera | rynek
Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja