lamode > MODA ZAGRANICZNA > MARKI > MARC JACOBS W KAMPANII DIET COKE - MAMY WSZYSTKIE ZDJĘCIA!
Lamode.info

MARC JACOBS W KAMPANII DIET COKE - MAMY WSZYSTKIE ZDJĘCIA!

MARC JACOBS W KAMPANII DIET COKE - MAMY WSZYSTKIE ZDJĘCIA!

Dodane przez Weronika Płocha
12 Marzec '13

Marc Jacobs to kolejny po Karlu Lagerfeldzie i Jean Paul Gaultier współtwórca historii marki Coca Cola. Nowojorski projektant został bowiem dyrektorem kreatywnym Dioet Coke i jest odpowiedzialny za projekt trzech puszek, trzech butelek i takiej samej ilości kampanii reklamowych, o czym pisaliśmy jeszcze w lutym.

 

Tym razem mamy dla Was wszystkie zdjęcia reklamowe z pierwszej kampanii stworzonej przez Jacobsa. W charakterystycznym dla siebie kilcie (Marc Jacobs znany jest z żartobliwego podejścia do mody, spójrzcie tylko na ostatni pokaz Louis Vuitton i jego pojawienie się w pidżamie na wybiegu) i w dopasowanej czarnej satynowej koszuli, Marc dźwiga na ramionach gigantycznych rozmiarów puszki i butelki Coli.

 

Jacobsowi towarzyszy blondwłosa modelka Ginta Lapina, a całość sfotografował Stéphane Sednaoui. Kampania pod hasłem „Sparking Together for 30 years” obejmuje kolaboracje z największymi projektantami oraz kilka dobrych wystaw, w tym londyńską, podczas której zobaczymy m.in. trzy butelki Diet Coke stworzone przez Marc’a i dedykowane trzem różnym dekadom w modzie.

 

Już w tym miesiącu mieszkańcy jedenastu krajów Europy, w tym Wielkiej Brytanii, Francji, krajów Beneluksu oraz Islandii będą mieć szansę kupić Diet Coke w limitowanych opakowaniach.

 


Ta kampania z pewnością dodaje pozytywnej energii!

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja