lamode > MODA POLSKA > NEWSY > MAGDA ROMAN W KSIĘŻYCOWEJ SESJI MIKOŁAJA KRAWCZUNASA
Lamode.info

MAGDA ROMAN W KSIĘŻYCOWEJ SESJI MIKOŁAJA KRAWCZUNASA

MAGDA ROMAN W KSIĘŻYCOWEJ SESJI MIKOŁAJA KRAWCZUNASA

Dodane przez Katarzyna Filcek
13 Marzec '13

Nieziemska sceneria, samotna, zagadkowa postać błądząca po księżycowym krajobrazie w zimnym świetle gwiazd, niesamowita stylizacja i przestrzenna fryzura inspirowane kosmiczną odyseją oraz doskonały wybór modelki. Gdy każdy z elementów sesji jest tak intrygujący, całość po prostu musi wywierać piorunujące wrażenie.

 

 

Tak właśnie jest w przypadku edytorialu Moon autorstwa Mikołaja Krawczunasa. Przyglądając się pięknym, onirycznym kadrom, po raz kolejny dochodzimy do wniosku, że niebanalna uroda Magdy Roman (D’Vision) najlepiej sprawdza się w nietypowych sesjach zdjęciowych. W świetlistym makijażu Anny Piechockiej (Rouge Bunny Rouge) oraz awangardowych kreacjach Dona Swed, wybranych przez stylistkę Kamilę Żyźniewską, modelka wygląda naprawdę zjawiskowo, zaś niesamowite uczesanie, będące dziełem Vovy Gnatyshyna sprawia, że Magda bardziej niż zwykłą śmiertelniczkę przypomina piękną przybyszkę z kosmosu.

 

 

Co jeszcze wyróżnia sesję Mikołaja Krawczunasa? Wszystkie zdjęcia wykonano w plenerze, a ciekawy efekt końcowy uzyskano bez użycia obróbki graficznej. Oby tak dalej!


Zajrzyjcie do naszej galerii. 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja