lamode > MODA ZAGRANICZNA > KOLEKCJE > LOUIS VUITTON – TOREBKA „W”
Lamode.info

LOUIS VUITTON – TOREBKA „W”

LOUIS VUITTON – TOREBKA „W”

Dodane przez Redakcja
17 Kwiecień '13

Torebka od tego luksusowego domu to must have każdej fashionistki. “W” nawiązuje do tradycji wyrobów skórzanych Louis Vuitton, a jednocześnie prezentuje nowoczesny design. W nowym alfabecie marki pojawia się wiele niespodzianek. Linia “W” łączy wygodę dużej torebki z wyglądem szykownego akcesorium. Design - elegancki i nowoczesny, dodaje kobietom młodzieńczego uroku, a jednocześnie daje im poczucie posiadania klasycznego modelu.

 

 

Dzięki połączeniu tradycji i innowacji, najnowsza kreacja Louis Vuitton prezentuje uosobienie know-how marki. Na zewnątrz znajdujemy klasyczny kultowy monogram LV, powstały w wyniku połączenia skóry z charakterystycznym płótnem. Wewnątrz torby zobaczymy natomiast przestrzeń wyłożoną zamszem, z dużą ilością kieszeń, oferujących miejsce na przedmioty niezbędne w każdej damskiej torebce. 

 

 

Louis Vuitton torebka

Louis Vuitton torebka "W"


 

Co więcej, Louis Vuitton wciąż zaskakuje innowacyjnymi zestawieniami, bo "W" to przełom w graficznym słowniku marki. Wyraźne linie, sugerujące nawiązanie do danej litery, wyznaczają 3-części torebki, dodatkowo podkreślone przez zastosowanie różnych materiałów. Nie da się także przejść obojętnie obok oryginalnych, wiosennych kolorów tego akcesorium. Żołta, brązowa czy bordowo-czarna z srebrnymi dżetami? Nas stanowczo urzekła ta ostatnia! Kunsztu całej kampanii najnowszej linii toreb dodaje dumnie prezentująca je w luksusowej limuzynie modelka. Koniecznie zajrzyjcie do galerii i przekonajcie się sami.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja