lamode > MODA POLSKA > KOLEKCJE > LOOKBOOK KOLEKCJI ZUO CORP. JESIEŃ ZIMA 2011 I FILM ALDONY KARCZMARCZYK
Lamode.info

LOOKBOOK KOLEKCJI ZUO CORP. JESIEŃ ZIMA 2011 I FILM ALDONY KARCZMARCZYK

LOOKBOOK KOLEKCJI ZUO CORP. JESIEŃ ZIMA 2011 I FILM ALDONY KARCZMARCZYK

Dodane przez Weronika P.
21 Październik '11

Zuo Corp. ukończyło właśnie pracę nad lookbookiem kolekcji jesień zima 2011. To projekty inspirowane nietypowym stylem matki Big Edie Bouvier–Beal i córki Little Edie, bohaterek filmu Grey Garden z 1975 roku. Nieco futurystyczne, świetnie skrojone i uszyte z dobrej jakości materiałów projekty już zyskały uznanie zarówno gwiazd, jak i osób, które fascynuje moda na światowym poziomie.

 

Zdekonstruowane marynarki, sukienki w niepokojącą grafikę autorstwa Roberta Kuty, piankowe płaszcze w stylizacjach szefowej działu mody InStyle Aśki Ciesielskiej i w obiektywie Aldony Karczmarczyk - to kwintesencja kolekcji jesienno-zimowej. Dodatkowo prezentujemy film modowy, wyreżyserowany i nakręcony również przez Aldonę Karczmarczyk, z montażem Jacentego Karczmarczyka.

 

Po tak solidnej porcji mody jesienno-zimowej na światowym poziomie, apetyty na nadchodzący sezon z pewnością się zaostrzyły. Czekamy na odsłonę kolejnej, wiosenno-letniej kolekcji Zuo Corp., już 29. października podczas Fashion Week Łódź. Bądźcie czujni – relacja i backstage pokazu na pewno znajdzie się na LAMODE.INFO.

 

Poniżej zapowiadany filmik, a w galerii zdjęcia kolekcji.

 

video: materiały prasowe

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja