lamode > MODA POLSKA > MARKI > LOLA VICTORIA DESIGN – STYLOWE ETUI NA LAPTOPY I IPADY
Lamode.info

LOLA VICTORIA DESIGN – STYLOWE ETUI NA LAPTOPY I IPADY

LOLA VICTORIA DESIGN – STYLOWE ETUI NA LAPTOPY I IPADY

Dodane przez Redakcja
15 Październik '12

Lola Victoria Design to nowa marka na rynku dodatków modowych, wypełniająca istniejącą obecnie lukę na oryginalne, ale i funkcjonalne etui na laptopy czy iPady. Założycielki marki – Ola Lola Jędruszczak i Joanna Victoria Kolska – na sezon jesienno-zimowy przygotowały inspirowaną aktualnymi trendami kolekcję pokrowców na elektronikę, uzupełnioną przez bardziej elegancką linię wieczorowych kopertówek.

 

Produkty wykonane z żakardu, weluru, satyny, atłasu i innych szlachetnych materiałów charakteryzują się ponadczasowymi krojami i niezwykle precyzyjnym wykończeniem. Choć większość prezentowanych modeli utrzymanych jest w bardzo kobiecej stylistyce, także panowie znajdą coś dla siebie.

 

Lola Designfot. mat. prasowe

 

Najnowszej kolekcji Lola Victoria Design towarzyszy kampania zdjęciowa z udziałem jednej z najlepszych modelek w Polsce - Marzeny Pokrzywińskiej oraz Magdalena Wawrzaszek i Nathan Williams. Za obiektywem stanął Mariusz Mac, a stylizację wykonali Marta Śliwińska & Rafał Kruhlik z fashionPROfashion oraz Ola Lola Jędruszczak.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja