lamode > MODA ZAGRANICZNA > KOLEKCJE > KOSTIUMY KĄPIELOWE ATLANTIC WIOSNA LATO 2012 - PLAŻOWANIE CZAS ZACZĄĆ!
Lamode.info

KOSTIUMY KĄPIELOWE ATLANTIC WIOSNA LATO 2012 - PLAŻOWANIE CZAS ZACZĄĆ!

KOSTIUMY KĄPIELOWE ATLANTIC WIOSNA LATO 2012 - PLAŻOWANIE CZAS ZACZĄĆ!

Dodane przez Weronika P.
02 Maj '12

Lato przyszło w tym roku zdecydowanie szybciej, niż się tego spodziewaliśmy. Podczas kiedy temperatury przekraczają bezpieczne 25 stopni czas zastanowić się nad wypadem nad rzekę, jezioro bądź morze. Jednak nie samym ciepłym piaskiem i szumem fal człowiek żyje – grunt to oryginalny i dopasowany kostium kąpielowy. Może być bikini (dla szczupłych pań), tankini (top i figi) i jednoczęściowy zestaw koniecznie seksowanie wycięty z kilku stron. Wszystkie te atrakcje znajdziemy w najnowszej kolekcji Atlantic Swimwear wiosna lato 2012. Propozycja strojów kąpielowych tej marki to z jednej strony skąpe, dziewczęce bikini, a z drugiej eleganckie i projektowane z fantazją kostiumy jednoczęściowe, w sam raz na urlop w St.Tropez.

 

Ciekawe wycięcia, asymetrie, modne dodatki (m.in. „cukierkowe pastylki” w formie broszki, kulki w szydełkowej siateczce, wiązania), a także dodające uroku bardzo kobiece marszczenia i falbanki sprawią, że z pewnością nie przemkniemy po plaży nie zauważone.

 

 

Nowością Atlantic są dwustronne figi, które dają nam dwie możliwości stworzenia plażowego looku. Warto też miksować i zestawiać ze sobą nie do końca oczywiste pary – czerwony z niebieskim, awangardowy print ze wzorem węża, czerń z kolorem…

 

Po garść inspiracji zapraszamy do galerii!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja