lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > KONTROWERSYJNA SESJA ANJI RUBIK DLA VOGUE PARIS
Lamode.info

KONTROWERSYJNA SESJA ANJI RUBIK DLA VOGUE PARIS

KONTROWERSYJNA SESJA ANJI RUBIK DLA VOGUE PARIS

Dodane przez Weronika P.
01 Wrzesień '11

We wrześniowym francuskim wydaniu magazynu Vogue (nr 920) na stronach 367 – 379, opublikowano piękną sesję zdjęciową Hippie living w klimacie cyganerii z modelką Anją Rubik w roli głównej. Zdjęcia w sesji zrobił duet fotografów Inez&Vinoodh, a autorką stylizacji jest Melanie Ward.

 

Zamieszczone zdjęcia autorstwa Inez&Vinoodh przedstawiają top modelkę Anję Rubik wyglądającą niczym luksusowa hipiska. Kontrowersję wzbudza fakt, iż modelka lansuje w tej sesji prawdziwe futra i futrzane etole. Anja Rubik ma na sobie m.in. botki z jesienno zimowej kolekcji Balmain, kimono Agent Provocateur i kolorowe futro projektu Celine. Zachwyt wzbudza też misternie uszyta, koronkowa koszula pomysłu nieocenionego Valentino. Anję sfotografowano również w naturalnym futrze Michael Kors i ponczo z kojota z kolekcji DSquared2.

 

tl_files/moda zagraniczna/NEWSY/ANJA RUBIK W SESJI VOGUE PARIS HIPPIE LIVING/S25C-411090109401.jpgfot. Inez&Vinoodh/ stylizacja Melanie Ward/ modelka Anja Rubik/ sesja Hippie Living/ Vogue Paris Wrzesień 2011

 

Utrzymana w stylizacji boho sesja jednocześnie zapiera dech w piersiach i budzi ogromne kontrowersje. Anja wygląda bardzo naturalnie lansując znienawidzone przez ekologów i Joannę Krupę, koleżankę z Top Model, futra. Zastosowanie naturalnego światła i szerokiej palety barw wydobywa z Anji Rubik prawdziwe piękno. Co sądzicie o tej sesji? Podzielacie zdanie Joanny Krupy, która stanowczo sprzeciwia się tego typu inicjatywom?

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja