lamode > URODA > MAKIJAŻ > KOMIKSOWA KOLEKCJA WONDER WOMAN OD M.A.C NA DZIEŃ KOBIET
Lamode.info

KOMIKSOWA KOLEKCJA WONDER WOMAN OD M.A.C NA DZIEŃ KOBIET

KOMIKSOWA KOLEKCJA WONDER WOMAN OD M.A.C NA DZIEŃ KOBIET

Dodane przez Weronika P.
14 Luty '11

Księżniczka Diana, stworzona z gliny, wychowywała się jako córka królowej Hipolity na Rajskiej Wyspie, będącej domem dla nieśmiertelnych Amazonek z greckiego mitu. Greckie boginie – Hera, Afrodyta, Atena i Artemida obdarzyły ją wyjątkowymi zdolnościami, dając jej nadludzką siłę, niezwykły refleks i umiejętność latania przy wykorzystaniu prądów powietrznych. Wonder Woman posiada również Magiczne Lasso Prawdy, które zmusza każdego, wokół kogo się owinie, do mówienia prawdy oraz magiczne bransolety, które odbijają kule.

 

Bardzo popularna marka kosmetyczna M.A.C. stworzyła wyjątkową, inspirowana komiksem Wonder Woman kolekcję kosmetyków oraz akcesoriów. W jej skład wchodzą puder mineralny, cztery zestawy cieni do powiek w odważnych barwach, szminki, znów modny w tym sezonie róż w pudrze i niezbędnik każdej kobiety – tusz do rzęs w kilku kolorach. Do tego lakier do paznokci i sztuczne rzęsy, dodające spojrzeniu wyrazistości na imprezach. Dla M.A.C. każda kobieta może wyzwolić w sobie tytułową Wonder Woman, pewną siebie piękność o super naturalnych mocach.

 

Kosmetyki mają zabawne, komiksowe opakowania i dostępne będą w sieci salonów M.A.C. od wyjątkowego dla wszystkich pań dnia, 8-ego marca.  Już niedługo, drogie entuzjastki makijażu, poczujemy się niczym Superman w spódnicy.

Galeria 1-5/28
Galeria 1-5/28
Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja