lamode > MODA ZAGRANICZNA > KOLEKCJE > KOLEKCJA SIÓSTR RODARTE DLA OPENING CEREMONY JESIEŃ ZIMA 2011
Lamode.info

KOLEKCJA SIÓSTR RODARTE DLA OPENING CEREMONY JESIEŃ ZIMA 2011

KOLEKCJA SIÓSTR RODARTE DLA OPENING CEREMONY JESIEŃ ZIMA 2011

Dodane przez Weronika P.
09 Sierpień '11

Siostry Rodarte kilka lat temu zostały objawieniem świata mody, a ich artystyczne i bardzo nowatorskie kreacje podbiły serce nawet samej Anny Wintour, naczelnej amerykańskiej edycji Vogue. W zeszłym roku talent Rodarte spotkał się z gigantem na rynku amerykańskim, oferującym ubrania z wyższej cenowo półki, Opening Ceremony. To marka, w której ubierają się osoby świadome własnego stylu i wciąż poszukujące nowych, modowych wrażeń.

 

Ich poprzednia kolekcja we współpracy z projektantkami, osiągnęła spory sukces, dlatego Laura i Kate Mulleavy ponownie kolaborują z OC w sezonie jesienno-zimowym. Ta kolekcja, choć nieco tańsza i bardziej pret-a-porter, niż to co zazwyczaj widzimy na wybiegu u Rodarte, pretenduje do miana jednej z najlepszych w tym roku. Sporo tu wełnianych swetrów z warkoczami i delikatnych sukienek z jedwabiu w oryginalne wzory. Cała kolekcja jest podobno inspirowana kulturą Skandynawii.

 

W lookbook’u znajdziemy zdjęcia dwóch charakterystycznych modelek-bliźniaczek, Gwen i Donny Loos, a projekty Rodarte trafią na półki sklepów Opening Ceremony (istnieje możliwość wysyłki do Polski!) już w październiku.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja