lamode > URODA > MAKIJAŻ > KATE MOSS DLA RIMMEL - PREZENTACJA NOWEJ KOLEKCJI LAKIERÓW DO PAZNOKCI
Lamode.info

KATE MOSS DLA RIMMEL - PREZENTACJA NOWEJ KOLEKCJI LAKIERÓW DO PAZNOKCI

KATE MOSS DLA RIMMEL - PREZENTACJA NOWEJ KOLEKCJI LAKIERÓW DO PAZNOKCI

Dodane przez Weronika Płocha
24 Kwiecień '13

Doskonale bawiłam się podczas tworzenia moich własnych odcieni lakierów Salon Pro. Kolekcja zawiera kolory, które pasują do każdej stylizacji i tak, jak muzyka wyrażają różne nastroje. Uważam, że nazwy poszczególnych barw idealnie to oddają. Szczególnie podoba mi się odcień o nazwie „Hip Hop”, który wyróżnia się intensywnym, pomarańczowo – czerwonym kolorem” mówi Kate Moss o pracy nad nową kolekcją lakierów Rimmel, które mieliśmy okazję zobaczyć podczas prezentacji w warszawskiej Aptece Sztuki.

 

Niesamowity kolor to zdecydowanie to coś, co urzekło nas w nowej kolekcji. Marka Rimmel potrafi rozświetlić ulice deszczowego Londynu. Kolorowa tęcza lakierów SALON PRO Z LYCRĄ® mieni się 16 kolorami, które zostały zainspirowane najnowszymi trendami w modzie. Cytrusowe barwy napełniają energią, mocne czerwienie buntują, a cieliste pastele zdecydowanie tonują całość. Do tego jeszcze mroczne tony burgundu i mamy całą gamę kolorystyczną dla wybrednych.

 

Rimmel Łukasz Jemioł Basicfot. mat. prasowe/ Makijażysta Rimmel Andrzej Sawicki, Olga Skrzynecka PR Manager COTY Polska, projektant Łukasz Jemioł i Jolanta Górska szef działu PR COTY Polska podczas prezentacji lakierów do paznokci Rimmel

 

W Aptece Sztuki mogliśmy też obejrzeć tuż przed pokazem, pierwsze projekty linii Łukasz Jemioł Basic. Sam Łukasz również jest wielkim fanem Londynu i marki Rimmel: Londyn - to kolorowe, tętniące życiem, nowoczesne miasto, a kolory nowych lakierów SALON PRO z LYCRA to odzwierciadlają. Wszystkie kolory SALON PRO Z LYCRĄ® doskonale współgrają z moją najnowszą kolekcją ubrań BASIC i można je traktować jako akcesoria modowe świetnie ją uzupełniające. Moimi zdecydowanymi faworytami są odcienie Reggae Splash, Britpop, Jazz Funk, Hip-Hop i Punk Rock z kolekcji Kate, a pozostałe to Coctail Passion, Beige Babe, Urban Purple, Peppermint oraz English Rose z Brit Manicure.”

 

Lubimy i polecamy!

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja