lamode > MODA ZAGRANICZNA > KOLEKCJE > KARLIE KLOSS TWORZY AUTORSKĄ LINIĘ JEANSÓW!
Lamode.info

KARLIE KLOSS TWORZY AUTORSKĄ LINIĘ JEANSÓW!

KARLIE KLOSS TWORZY AUTORSKĄ LINIĘ JEANSÓW!

Dodane przez Katarzyna Filcek
15 Maj '13

Karlie Kloss w roli projektantki? Czemu nie! Choć topmodelka od dawna chętnie dzieli się ze wszystkimi swoją kulinarną pasją i upodobaniem do dobrego jedzenia, nie wiedzieliśmy dotąd, że Karlie lubi także projektować. Amerykanka stworzyła właśnie limitowaną, autorską minikolekcję jeansów dla marki Frame i być może nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że w przeciwieństwie do niektórych gwiazdorskich kolaboracji z firmami odzieżowymi, Karlie naprawdę była mocno zaangażowana w proces projektowania ubrań.

 

 

Wszystkie modele jeansów sygnowane nazwiskiem Kloss przeznaczone są dla kobiet o podobnej do modelki budowie ciała. Jestem nienaturalnie wysoka, więc całe życie miałam problem ze znalezieniem spodni, które by na mnie pasowały. (…)  Dopóki, w wieku 15 lat, nie zaczęłam pracować w modelingu nie wiedziałam nawet, jak można czuć się w dobrze dopasowanym stroju – wyznała szczerze Karlie, dodając, że wszystkie jeansy z jej kolekcji będą miały wyjątkowo długie nogawki oraz wysoko zabudowaną talię, ponieważ nienawidzi ona, (…) gdy przy schylaniu się, nisko wycięta para jeansów odsłania praktycznie wszystko (cyt. za: vogue.co.uk).

 

 

Co sądzicie o nowym projekcie Karlie Kloss? Według nas jeansy zaprojektowane przez modelkę prezentują się naprawdę nieźle!

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja