lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > KARL LAGERFELD W SUPERMARKECIE W NAJNOWSZYM WYDANIU FRANCUSKIEGO ELLE
Lamode.info

KARL LAGERFELD W SUPERMARKECIE W NAJNOWSZYM WYDANIU FRANCUSKIEGO ELLE

KARL LAGERFELD W SUPERMARKECIE W NAJNOWSZYM WYDANIU FRANCUSKIEGO ELLE

Dodane przez Weronika P.
15 Marzec '12

W przyszłym tygodniu do kiosków trafi niezwykłe wydanie francuskiego Elle.  Na łamach magazynu będziemy mieć okazję podejrzeć samego Karla Lagerfelda w banalnych, codziennych sytuacjach. Kto wie, być może podejrzymy guru mody oddającego odzież do pralni lub przeglądającego francuską gazetę sportową L’Equipe.  

 

Na razie musimy pocieszyć się pierwszym zdjęciem z tej wyjątkowej sesji – Karla Lagerfelda robiącego zakupy w pobliskim supermarkecie. W rzeczywistości projektant nigdy nie postawił stopy w żadnym z wielkich marketów, a na potrzeby sesji Elle zrobił to po raz pierwszy. W towarzystwie dwóch ulubionych modelek Saskii de Brauw i Caroline Brasch Nielsen rzecz jasna. – To mój pierwszy raz w supermarkecie. To ile można kupić naraz tzw. śmieciowego jedzenia to kompletne szaleństwo. Od tego może przybyć co najmniej dwadzieścia kilo wagi – dziwi się Lagerfeld współczesnym produktom.

 

 

tl_files/moda zagraniczna/NEWSY/KARL LAGERFELD ELLE FRANCUSKI/memo-karl.jpgŹródło: WWD.com/ Karl Lagerfeld w Elle France

 

Materiał we francuskim Elle zajmie aż osiem stron, a więc będzie to bardzo długi dzień z Karlem. Nie możemy się doczekać!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja