lamode > MODA ZAGRANICZNA > MARKI > KAMPANIA DIOR HOMME WIOSNA LATO 2013
Lamode.info

KAMPANIA DIOR HOMME WIOSNA LATO 2013

KAMPANIA DIOR HOMME WIOSNA LATO 2013

Dodane przez Katarzyna Filcek
17 Styczeń '13

Wiosenna kampania Dior Homme zaskoczyła nas nie tylko oszczędnością swojej formy. Autorem najnowszych zdjęć reklamujących męską linię słynnego domu mody jest Karl Lagerfeld i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że uwielbiający fotografię projektant stworzył kampanię dla obcej marki, uważanej zwykle za główną konkurencję Chanel.

 

 

Czym jednak byłaby moda, bez odrobiny szaleństwa? Sam Karl wielokrotnie podkreślał, że projekty dla panów sygnowane metką Dior należą do jego ulubionych, a ponieważ jego własny dom mody nie posiada męskiej linii, nie widzi przeciwskazań, by nie wspomóc dyrektora artystycznego marki Krissa Van Assche i ponownie nie stanąć za obiektywem.

 

 

Jak prezentuje się wiosenna kampania Dior Homme? Surowo, minimalistycznie i bardzo stylowo. Uwieczniony na ascetycznych czarnobiałych zdjęciach austriacki model Gerhard Freidl, pozuje na tle podłużnego lustra, zaś niecodzienna uroda modela i zamierzona prostoty formy sprawia, że od najnowszej kampanii słynnej marki bardzo ciężko oderwać wzrok.

 

 

Zapraszamy do galerii.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja