lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > JOAN SMALLS W NIEZWYKŁEJ SESJI DLA ELLE UK
Lamode.info

JOAN SMALLS W NIEZWYKŁEJ SESJI DLA ELLE UK

JOAN SMALLS W NIEZWYKŁEJ SESJI DLA ELLE UK

Dodane przez Weronika P.
23 Wrzesień '11

W październikowym brytyjskim wydaniu magazynu Elle (nr 10/2011) na stronach 312–321, opublikowano sesję zdjęciową poświęconą twórczość kobiet w branży mody. W roli głównej top modelka Joan Smalls. Studyjne zdjęcia w sesji zrobił Alexei Hay, a autorką stylizacji jest Anne-Marie Curtis.

 

Zamieszczone zdjęcia autorstwa Alexei’a Hay przedstawiają modelkę Joan Smalls w stylizacjach opartych wyłącznie na projektach ambitnych i zdolnych artystek. Joan Smalls ma więc na sobie suknię z jedwabiu i szyfonu projektu Fridy Giannini dla Gucci, kreację z piór autorstwa Donatelli Versace oraz szaloną sukienkę z organzy i wielkie plastikowe okulary z kolekcji jesień zima 2011 Miucci Prada.

 

Nie mogło też zabraknąć projektów Phoebe Philo, dyrektor kreatywnej marki Céline, wężowych wzorów Hannah McGibbon dla Chloé i kobiecych koronek sióstr Mulleavy, stojącej za marką Rodarte.

 

Wśród rzeszy męskich projektantów kobiety bez wątpienia bardzo pozytywnie się wyróżniają. Sesja w Elle UK poświęcona ich twórczość jest tego niezbitym dowodem.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja