lamode > MODA POLSKA > MARKI > IZA LACH ORAZ FISZ I EMADE NAGRYWAJA DLA REEBOK CLASSIC TRAX
Lamode.info

IZA LACH ORAZ FISZ I EMADE NAGRYWAJA DLA REEBOK CLASSIC TRAX

IZA LACH ORAZ FISZ I EMADE NAGRYWAJA DLA REEBOK CLASSIC TRAX

Dodane przez Katarzyna Filcek
12 Maj '13

Lubimy, gdy znane marki realizują niezwykłe projekty, z zainteresowanie śledzimy więc Reebok Classic Trax - label, pod szyldem którego rodzą się niecodzienne muzyczne kolaboracje. Kawałki realizowane w wytwórni zaskakują nietuzinkowymi połączeniami talentów, zaś dotychczas w ramach wytwórni doszło do współpracy Hush Hush Pony z siostrami Przybysz oraz Pezeta z Jimkiem.

 

 

Kolejnymi artystami zaproszonymi do projektu przez słynna sportowa markęFisz i Emade - prywatnie bracia, artystycznie zaś duet raper i producent - oraz wokalistka Iza Lach. Jakich efektów możemy spodziewać się po współpracy tak odmiennych muzków? Inicjatywa Reebok Classic Trax powoduje, że dwa pozornie inne światy spotykają się - zauważa Fisz, dodając - Chcieliśmy, żeby to była narracyjna opowieść, bardzo minimalistyczna, i myślę, że mój lekko senny, chropowaty głos ładnie się zestroił z głosem Izy.

 

 

Nagrywanie w ramach Reebok Classic Trax to zresztą jedynie część współpracy muzyka z popularną firmą, Fisz zaprojektował bowiem także limitowaną kolekcję butów dla Reebok, która od kwietnia dostępna jest w wybranych salonach marki.

 

Co sądzicie o najnowszym wyborze gwiazd współpracujących z Reebok Classic Trax?

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja