lamode > GWIAZDY > INSPIRACJA DNIA > INSPIRACJA DNIA - CHARLOTTE GAINSBOURG
Lamode.info

INSPIRACJA DNIA - CHARLOTTE GAINSBOURG

INSPIRACJA DNIA - CHARLOTTE GAINSBOURG

Dodane przez Weronika P.
06 Styczeń '11

Charlotte Gainsbourg sztukę i co za tym idzie, modę ma we krwi. Córka słynnego francuskiego piosenkarza Serge’a Gainsbourg i aktorki oraz modelki Jane Birkin poszła w ślady sławnych rodziców i zajmuje się zarówno muzyką jak i aktorstwem. Oprócz tego na wskroś francuski styl Charlotte sprawił, że zyskała ona miano ikony mody, która nie podąża za trendami i nie hołduje wielkim domom mody. Jej niewymuszona elegancja i luz pięknie prezentują się w klasycznym, dobrze skrojonym opakowaniu.

 

Mimo wieku 31 lat i dwójki dzieci, aktorka i wokalistka ze swoją młodą twarzą i nonszalanckim stylem wygląda o dekadę młodziej. Dzięki przyjaźni z projektantami np. Nicholas’em Ghesqueire z Balenciaga, Charlotte zawsze wie co dzieje się w modzie. Jednak każdy element garderoby sygnowany nazwiskiem największych designerów nosi na swój własny, paryski sposób.

 

Na jednej z gal w olśniewających i niezwykle oryginalnych obcasach od Balenciagi, mieniącej się kolorami sukience oraz akcesoriach tej samej marki córka Jane Birkin zapierała dech w piersiach. Zazdrościmy i podziwiamy.

 

tl_files/gwiazdy/inspiracja dnia/INSPIRACJA DNIA - CHARLOTTE GAINSBOURG/x.jpg

fot. East News

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja