lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > HEDI SLIMANE ZMIENIA NAZWĘ MARKI YVES SAINT LAURENT!
Lamode.info

HEDI SLIMANE ZMIENIA NAZWĘ MARKI YVES SAINT LAURENT!

HEDI SLIMANE ZMIENIA NAZWĘ MARKI YVES SAINT LAURENT!

Dodane przez Weronika P.
22 Czerwiec '12

Dzieje się we francuskiej modzie. Nadchodzą naprawdę spore zmiany, które poruszą fundamenty historii mody. Wszystko za sprawą nowego dyrektora kreatywnego, projektanta i znakomitego fotografa, Hedi Slimane, który przejął po Pilatti’m fotel dyrektora kreatywnego marki Yves Saint Laurent.

 

Nowy zarządzający – nowe zasady. Slimane ma podobno zmienić nie tylko charakter projektów, ale takżę całą, ukształtowaną kilkadziesiąt lat temu nazwę Yves Saint Laurent. Brand miałby się nazywać Saint Laurent Paris. W skrócie byłoby to SLP, zamiast kultowego logo YSL, które rozpoznaje dziewięćdziesiąt procent ludności na świecie.

 

Usunięcie imienia Yves ma nastąpić w przeciągu kilku miesięcy, a swoją pierwszą kolekcję dla marki wiosna lato 2013 Slimane wyda już pod nową nazwą. Logo YSL pozostanie póki co na butach i torebkach oraz rozświetlaczu.

 

Hedi Slimane chce wprowadzić markę (Yves) Saint Laurent w nową erę, odświeżyć i unowocześnić jej estetykę. Czy jednak sama zmiana nazwy to doby początek rewolucji? Podoba Wam się Saint Laurent Paris?

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja