lamode > GWIAZDY > WYDARZENIA > GWIAZDY ODDAJĄ BUTY W CHARYTATYWNEJ AUKCJI SMALL STEPS
Lamode.info

GWIAZDY ODDAJĄ BUTY W CHARYTATYWNEJ AUKCJI SMALL STEPS

GWIAZDY ODDAJĄ BUTY W CHARYTATYWNEJ AUKCJI SMALL STEPS

Dodane przez Weronika P.
17 Sierpień '11

Projekt Small Steps to inicjatywa powstała dzięki Amy Hanson, byłej dziennikarki i celebrytki amerykańskiej. Amy zależy na wsparciu materialnym i zwróceniu uwagi na ciężko pracujące dzieci w Kambodży.

 

- Kiedy pojechałam do Kambodży obserwowałam dzieci, które w strasznych warunkach pracowały na ogromnych śmietniskach w poszukiwaniu czegoś na sprzedaż, aby utrzymać rodzinę. Idealnie byłoby gdybyśmy zdobyli dostatecznie dużo funduszy, żeby umożliwić tym dzieciom edukację, jednak w tej chwili skupiamy się na dostarczeniu im odpowiedniego, ochronnego obuwia, aby nie zrobiły sobie krzywdy w ich "środowisku pracy" - opowiada Hanson, pomysłodawczyni Small Steps.

 

Do akcji przyłączyły się największe gwiazdy ekranu, mody, muzyki i rozrywki. Każda z nich udostępni na aukcję parę butów, z którą jest w jakiś sposób związana. I tak Colin Firth oddał filmowe półbuty, Sienna Milles jedne z ulubionych szpilek, Rachel Weisz złote sandałki, które miała na kilku znaczących premierach filmowych. Znajdziemy tu też buty Vivienne Westwood, Sophie Dahl, telewizyjnej znawczyni dobrej kuchni Nigelli Lawson czy modelki Heleny Christensen. Są tu też buty sygnowane nazwiskami projektantów tej klasy co Manolo Blahnik, Christian Louboutin, Calvin Klein i Louis Vuitton.

 

Piosenkarz Boy George wspomógł akcję słynną parą butów w ciapki, które miał na sobie podczas pierwszego występu w Top of The Pops w 1983 roku. Aukcja odbędzie się 12 października 2011, jednocześnie przez dziesięć dni będzie można licytować w Internecie buty gwiazd.

 

Gratka dla fanów i dla filantropów.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja