lamode > GWIAZDY > WYDARZENIA > GWIAZDY NA SPOTKANIU INAUGURUJĄCYM CYKL "...A LA MODE"
Lamode.info

GWIAZDY NA SPOTKANIU INAUGURUJĄCYM CYKL

GWIAZDY NA SPOTKANIU INAUGURUJĄCYM CYKL "...A LA MODE"

Dodane przez Karolina K.
09 Czerwiec '11

Inauguracja cyklu ,,… A LA MODE’’ miała miejsce w pięknych wnętrzach Pałacu Sobańskich, w restauracji Amber Room w Warszawie. Partnerem pierwszego spotkania była marka Bobbi Brown, z której to filozofią - „Tajemnica piękna jest prosta. Bądź sobą” - w pełni się identyfikujemy. Cykl rozpoczęliśmy od tematu przyjemnego, ale niezmiernie ważnego – makijażu, który jest  istotnym elementem w kreowaniu wizerunku. Ekspert i Dyrektor Artystyczny marki, Eduardo Ferreira przedstawił techniki wykonania makijażu odpowiedniego do sytuacji – nagranie telewizyjne/video, czerwony dywan, czy też poranne wystąpienie.

 

„Pomysł spotkań ,,… A LA MODE’’ powstał w wyniku wieloletnich doświadczeń firmy Complete Image Consulting w pracy z ludźmi w zakresie kreowania wizerunku. Do jego zainicjowania zainspirowali nas klienci, partnerzy oraz liczne dyskusje, które rozpoczęli sami Czytelnicy portalu LAMODE.INFO. Ideą spotkań jest, aby w kameralnym gronie - ekspertów, opinion leaders i osób powiązanych z modą dyskutować na tematy istotne, ważne zarówno z perspektywy konsumentów jak i przedstawicieli branży. Rozmawiać będziemy między innymi o trendach, budowaniu wizerunku, czy też sytuacji rynku modowego w Polsce. Spotkania będą miały różnorodny charakter i formę – zarówno prezentacji, warsztatów, jak i otwartych dyskusji w formie panelu. Chcielibyśmy, aby nasz portal stał się platformą do dyskusji, a spotkania ,,…A LA MODE’’ pretekstem do jej zainicjowania” – podsumowała Agata Tanter, Dyrektor Zarządzająca LAMODE.INFO

 

 

 

tl_files/gwiazdy/wydarzenia/GWIAZDY A LA MODE/z.jpgfot. East News - Krzysztof Malinowski - Marketing & PR Manager LAMODE.INFO, Agata Tanter - Dyrektor Zarządzający LAMODE.INFO, Eduardo Ferreira - Dyrektor Artystyczny Bobbi Brown, Magda Atkins - Education Executive CE North, Barbara Gawłowska - Marketing & PR Coordinator Bobbi Brown, Karolina Kucharska - Redaktor Prowadząca LAMODE.INFO.

 

 

„Marka Bobbi Brown i ja mamy podobną filozofię, ponieważ uważamy, że najważniejsze jest naturalne, wewnętrzne piękno. Pomyślałam więc, że warto poznać ludzi, którzy tę markę tworzą i nie zawiodłam się, bo dowiedziałam się interesujących rzeczy”- skomentowała Kasia Stankiewicz. Swoją opinią podzieliła się z nami również Viola Kołakowska „Zakochałam się w naszym wykładowcy, jest niesamowity. Eduardo ma dar opowiadania, a dzięki temu kosmetyki nabierają zupełnie innego charakteru” oraz Marysia Góralczyk - "Takich osobowości jak Eduardo powinno być w Polsce zdecydowanie więcej!".

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja