lamode > GWIAZDY > WYDARZENIA > GWIAZDY NA POKAZIE KOLEKCJI CHANEL HAUTE COUTURE JESIEŃ ZIMA 2012
Lamode.info

GWIAZDY NA POKAZIE KOLEKCJI CHANEL HAUTE COUTURE JESIEŃ ZIMA  2012

GWIAZDY NA POKAZIE KOLEKCJI CHANEL HAUTE COUTURE JESIEŃ ZIMA 2012

Dodane przez Weronika P.
28 Styczeń '12

Najnowszy pokaz Chanel podczas Tygodnia Mody w Paryżu był jednocześnie jednym z najbardziej oryginalnych. Karl Lagerfeld osobiście zadbał o to, aby jego goście poczuli się jak pasażerowie Boeinga. Kadłub repliki ogromnej maszyny budowano przez kilka dni, zamiast ławek pojawiły się wygodne fotele, a wybiegiem modelek stał się pokład.

 

Nic dziwnego, że na taką prezentację kolekcji gwiazdy przybyły tłumnie. Karl zaprosił swoje muzy i przyjaciółki, stąd obecność rzadko pojawiającej się na publicznych wydarzeniach Vanessy Paradis. Świetnie prezentowała się francuska gwiazda Clémence Poésy, wybierając na tę okazję klasyczny żakiet Chanel i łącząc go z ciężkimi butami tej samej marki z kolekcji jesień zima 2011. Z wizytą wpadła też Alice Dellal, kontrowersyjna modelka i nowa twarz domu mody Chanel.

 

Amerykańskie aktorki, Diane Kruger i Cameron Diaz w iście paryskim stylu prezentowały ubrania z poprzedniej wiosenno-letniej kolekcji Lagerlfelda. Diane założyła sukienkę w rosyjskim stylu i dobrała do niej niewielką, kultową torebkę Chanel.

 

Zajrzyjcie do galerii i oceńcie stylizacje gwiazd!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja