lamode > GWIAZDY > WYDARZENIA > GWIAZDY NA KONFERENCJI PRASOWEJ 4.EDYCJI FASHION DESIGNER AWARDS
Lamode.info

GWIAZDY NA KONFERENCJI PRASOWEJ 4.EDYCJI FASHION DESIGNER AWARDS

GWIAZDY NA KONFERENCJI PRASOWEJ 4.EDYCJI FASHION DESIGNER AWARDS

Dodane przez Weronika P.
02 Luty '12

Wczoraj, 1.lutego, odbyła się konferencja prasowa w związku z 4.edycją projektu Fashion Designer Awards. Na event zaproszono jury, które podzieliło się ze zgromadzonymi gośćmi swoimi wrażeniami z poprzedniej edycji konkursu. W skład rady sędziowskiej wchodzą najlepsi polscy projektanci w tym Maciej Zień, Gosia Baczyńska i duet Bohoboco, aktorki i modelki znane z nienagannych stylizacji m.in. Małgorzata Socha i Katarzyna Zielińska, stylistka Dorota Williams. Specjalnym gościem w jury jest Lidia Popiel, fotografka.

 

- Szukam w pracach młodych projektantów czegoś wyjątkowego, czegoś co mnie zwyczajnie, po ludzku zachwyci – komentowała Beata Sadowska.

 

- Bardzo ciekawi mnie twórcze podejście do tematu konkursu, interpretacja Hollywood z lat 60. i 70. To duże wyzwanie dla młodych projektantów, zdecydowanie trudniejsze niż w ubiegłych edycjach, gdzie tematem był m.in. Cztery Żywioły. Trzeba stworzyć coś kompletnie innego od utartych modowych kanonów poprzednich lat. Czekam z niecierpliwością. - dodała Natalia Kukulska, członkini jury.

 

Konferencja prasowa 4.edycji Fashion Designer AwardsFot. Jakub Pleśniarski/ LAMODE.INFO/ Jury konkursu Fashion Designer Awards

 

 

Jedną z nagród dla wybranego uczestnika konkursu jest staż w atelier Bohocobo.

 

- To będzie bardzo ciekawe doświadczenie zarówno dla nas jak i dla stażysty. Będzie miał szansę zobaczyć od kuchni proces tworzenia kolekcji, udzielą mu się emocje towarzyszące nam przed ważnymi pokazami, pomożemy mu się rozwinąć. – zapewnia Kamil Owczarek, projektant Bohoboco.

 

W skład nagród wchodzą także staż w Mediolanie, stypendia naukowe i wyjazd na Fashion Week do Paryża. Przypominamy, że trwa nabór do czwartej już edycji konkursu Fashion Designers Awards. Ambitni młodzi i zdolni projektanci są jak co roku mile widziani. Zgłoszenia należy nadsyłać do 29.lutego, a więc macie jeszcze miesiąc na przygotowanie kolekcji inspirowanej Hollywood z lat 60. i 70.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja