lamode > GWIAZDY > W STYLU GWIAZD > GWIAZDY KOCHAJĄ WIECZOROWE KREACJE BOHOBOCO
Lamode.info

GWIAZDY KOCHAJĄ WIECZOROWE KREACJE BOHOBOCO

GWIAZDY KOCHAJĄ WIECZOROWE KREACJE BOHOBOCO

Dodane przez Weronika P.
17 Kwiecień '12

Projekty Bohoboco niejednokrotnie już stanowiły stylizacyjną bazę polskich gwiazd. Kobiece kroje, wysokiej jakości tkaniny i niewyczerpujące się pomysły Michała Gilberta Lacha i Kamila Owczarka. Podbiły już serca m.in. prezenterki i aktorki Anny Wendzikowskiej, Anny Samusionek, Pauliny Sykut i Patrycji Kazadii. Dwie ostatnie panie widziano w kreacjach duetu 14.kwietnia podczas gali rozdania Wiktorów 2011. Paulina Sykut wybrała efektowną kreację w srebrno szarej tonacji. Natomiast Patrycja Kazadi zdecydowała się na fioletową suknię z trenem, która seksownie eksponowała plecy.

 

Kilka dni wcześniej imprezie charytatywnej Fundacji Porozumienie bez Barier – Serca w modzie, aktorki Anna Wendzikowska i Anna Samusionek postawiły na nieco skromniejszą odsłonę. Ta pierwsza prezentowała pastelowy róż, druga lśniącą sukienkę z jedwabiu z najnowszej wiosenno-letniej kolekcji 2012.

 

Projekty Michała Gilberta Lach i Kamila Owczarka świetnie sprawdzają się na czerwonym dywanie, a dowód na to znajdziecie w naszej galerii.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja