lamode > GWIAZDY > W STYLU GWIAZD > GWIAZDY KOCHAJĄ PROJEKTY DUETU ZUO CORP.
Lamode.info

GWIAZDY KOCHAJĄ PROJEKTY DUETU ZUO CORP.

GWIAZDY KOCHAJĄ PROJEKTY DUETU ZUO CORP.

Dodane przez Weronika P.
18 Listopad '11

Boom na prêt-à-porter w wykonaniu ZUO Corp. nie ustaje. Każda kolekcja zachwyca nie tylko krytyków z branży mody, ale także rzeszę klientów, w tym polskie (i nie tylko) gwiazdy.

 

Choć projekty marki znacząco różnią się od typowego mainstreamu, można wśród nich znaleźć ubrania zarówno na co dzień jak i na wieczorną galę. Na imprezie VIVA Najpiękniejsi w odważnej lateksowej spódnicy z kolekcji wiosna lato 2012 pojawiła się Doda. Piosenkarka ostatnio skłania się ku bardziej alternatywnym formom stylizacji (nareszcie położyła kres kopiowaniu Lady Gagi) i na planie swojego najnowszego teledysku również wystąpiła w projekcie ZUO Corp., tym razem neoprenowym żakiecie w intensywnym kolorze pomarańczy.

 

Doda dołączyła do grona fanek talentu Dagmary Rosy i Bartka Michalca, w którym już od dawna są m.in. aktorka Małgorzata Socha (pamiętacie sukienkę w graficzny wzór, w której pojawiła się na gali Plejady?), wokalistki Kasia Nosowska i Peaches, Beata Sadowska (jedna z pierwszych i najwierniejszych miłośniczek marki), aktorki Marieta Żukowska i Magdalena Boczarska, Kinga Rusin, Kuba Wojewódzki, wyjątkowo alternatywny Michał Piróg czy Katarzyna Groniec, która olśniewała w strukturalnej kreacji ZUO podczas ostatniego koncertu.

 

 

Cieszy nas, że znane twarze promują polską modę. Gwiazdy w stylizacjach sygnowanych metką ZUO Corp. w naszej galerii.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja