lamode > GWIAZDY > WYDARZENIA > GWIAZDY NA PREZENTACJI KOLEKCJI VALENTINO JESIEŃ ZIMA 2011
Lamode.info

GWIAZDY NA PREZENTACJI KOLEKCJI VALENTINO JESIEŃ ZIMA 2011

GWIAZDY NA PREZENTACJI KOLEKCJI VALENTINO JESIEŃ ZIMA 2011

Dodane przez Weronika P.
30 Wrzesień '11

Wczoraj, 29. września, mieliśmy okazję przyjrzeć się z bliska nie najnowszej co prawda, bo jesienno-zimowej, kolekcji domu mody Valentino. Okazję ku temu stworzył ekskluzywny i popularny w Warszawie butik przy Moliera 2, gdzie zaprezentowano projekty sygnowane nazwiskiem Valentino. Delikatne koronki w kreacjach stworzonych na czerwony dywan, luksusowe futra i etole z norek, niebotycznie wysokie szpilki i klasyczne torby, mogli podziwiać na półkach i wieszakach zaproszeni goście.

 

Na Moliera nie mogło zabraknąć gwiazd, które kochają włoski blichtr. Z wizytą wpadły Natalia Kukulska i Grażyna Szapołowska. Pierwsza w stylizacji klubowej, druga w nieco bardziej eleganckim wydaniu. Wśród wieszaków "buszowała" także Nina Terentiew i Ewa Gawryluk z mężem. Naszą redakcję kompletnie oczarowała stylizacja Edyty Herbuś - spodnie z wysokim stanem połączyła z graficznym topem w nieco afrykańskim klimacie i czerwonymi szpilkami.

 

- Uwielbiam Valentino za klasyczne, piękne i wysokie szpilki, które cechuje niezwykła stabilność. Dzięki cieniutkiemu obcasowi wyglądają fantastycznie, a sam obcas tak przymocowano do buta, że idąc czuję działanie wszystkich moich mięśni. - w zachwytach rozpływała się Edyta Herbuś.

 

- Ja z kolei lubię klasykę w wydaniu Valentino, ponadczasowość. Mam kilka rzeczy tej marki, które mimo wielokrotnego czyszczenia, wciąż wyglądają genialnie. To jest właśnie włoska jakość. Dodatkowo uwielbiam ten szlachetny odcień czerwieni zarezerwowany tylko dla Valentino. - dodała Agnieszka Popielewicz.

 

W galerii zdjęcia gwiazd!

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja