lamode > COMMUNITY > LAMODE POLECA > GET DRESSED FOR SUCCESS - PROJEKT FASHION IS MY PASSION FMA
Lamode.info

GET DRESSED FOR SUCCESS - PROJEKT FASHION IS MY PASSION FMA

GET DRESSED FOR SUCCESS - PROJEKT FASHION IS MY PASSION FMA

Dodane przez Weronika Płocha
12 Marzec '13

Fashion Is My Passion to kolejna edycja projektu tworzonego przez Fashion Management Club – studencką organizację działającą przy SGH. Projekt ma na celu rozwijanie zainteresowania młodych ludzi z zakresu zarządzania marką oraz przybliżenie wiedzy na temat kształtowania własnej ścieżki kariery w branży modowej. Get Dressed for Success to drugie w tym roku spotkanie poświęcone tematyce z zakresu mody i biznesu.

 

Zaproszeni goście – stylistka Pola Madej- Lubera, Prezes Zarządu Domu Aukcyjnego Abbey House - Jakub Kokoszka, Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak – projektantki marki Bizuu oraz Wojciech Bednarz- projektant kolekcji Vistuli opowiedzą o zasadach dress code oraz  ich zastosowaniu w praktyce. Doradzą jak się ubrać, by się nie przebrać, jakich błędów należy się wystrzegać. Zdradzą tajniki dotyczące aktualnych trendów oraz odpowiedzą na pytanie, w jaki sposób można kreować swój wizerunek strojem.

 

Spotkanie odbędzie się w formie panelu dyskusyjnego. Zaproszeni goście to osoby cechujące się wyczuciem stylu, dobrze znane w środowisku biznesowym i modowym. Prelegenci podzielą się swoją wiedzą dotyczącą zarówno wizerunku kobiety, jak i mężczyzny. Słuchacze będą mieli okazję aktywnie uczestniczyć w wydarzeniu zadając pytania.

 

Miejsce i godzina: 

 

Dzień: 13 marca 2013

Godzina: 19:00

Miejsce: Szkoła Główna Handlowa, bud. C, AULA 1

 

Zapraszamy także tu:  http://fmcsgh.wix.com/fmcsgh

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja