lamode > INFO > RYNEK > GAP OTWIERA SALON WE WROCŁAWIU
Lamode.info

GAP OTWIERA SALON WE WROCŁAWIU

GAP OTWIERA SALON WE WROCŁAWIU

Dodane przez Katarzyna Filcek
18 Marzec '13

GAP, amerykańska potęga mody casual dla kobiet, mężczyzn i dzieci, na dobre zadomowiła się już w Polsce i powoli, ale systematycznie podbija krajowy rynek. Po Warszawie i Katowicach nadszedł czas na Wrocław, gdzie już w środę, 20. marca, otwarty zostanie kolejny salon marki. Najnowszy butik kultowego GAP zajmie przestrzeń aż 673 m2 i będzie zlokalizowany na parterze słynnego Domu Handlowego Renoma.

 

 

To właśnie GAP spopularyzował kolor khaki w miejscu pracy, tworząc słynne już casual Fridays, a z klasycznych t-shirtów uczynił modową demonstrację stylu. Dziś marka, założona 40 lat temu w San Francisco, znana jest na całym świecie, a ubrania z charakterystycznym logo brandu można kupić w ponad 1500 punktach na wszystkich kontynentach.

 

 

W dniu otwarcia wrocławskiego salonu GAP przewidziano całą serię atracji, m.in. upominki dla pierwszych 50 klientów, 20% zniżki na całą kolekcję wiosenną czy porady stylistki – blogerki "Radzki" (Magda Kanoniak), która pomoże wszystkim zainteresowanym wybrać dla siebie idealne dżinsy.

 

Ciekawi Was, w którym mieście zostanie otwarty kolejny salon marki?

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja