lamode > MODA ZAGRANICZNA > MARKI > FREJA BEHA ERICHSEN W KAMPANII SAINT LAURENT PARIS PRE FALL 2013
Lamode.info

FREJA BEHA ERICHSEN W KAMPANII SAINT LAURENT PARIS PRE FALL 2013

FREJA BEHA ERICHSEN W KAMPANII SAINT LAURENT PARIS PRE FALL 2013

Dodane przez Katarzyna Filcek
12 Maj '13

Choć do tej pory niektóre wybory Hedi'ego Slimane - jak choćby uczynienie gwiazdami kampanii Music Project wokalistów Courtney Love czy Marilyna'a Mansona - wzbudzały sporo kontrowersji, a jego kolekcje dla Saint Laurent Paris u wielu wywoływały wręcz oburzenie, najnowsze dzieło kontrowersyjnego dyrektora kreatywnego słynnego francuskiego domu mody z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom paryskiej marki.

 

 

Mowa oczywiście o kampanii pre fall 2013 Saint Laurent Paris, której twarzą została znana z drapieżnego stylu, niebanalnej urody i otaczającej ją aury tajemniczości Freja Beha Erichsen. Na utrzymanych w typowej dla Slimane czarno-białej konwencji zdjęciach piękna Dunka prezentuje się naprawdę interesująco, a jej charakterystyczny wizerunek zaskakująco dobrze współgra z szykownie minimalistycznymi projektami, które z pewnością już niedługo staną się kolejnych hitem sprzedażowym paryskiego domu mody.

 

 

Co sądzicie o najnowszej kampanii Saint Laurent Paris? Czy Hedi Slimane w końcu trafił w dziesiątkę, gdy chodzi o wybór jej gwiazdy? Zapraszamy do galerii.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja